Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Christian Brueckner z případu Maddie obtěžoval desetiletou dívku: Po třinácti letech ho poznala v televizi

Christian Brueckner z případu Maddie obtěžoval desetiletou dívku: Po třinácti letech ho poznala v televizi
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
obtěžování
Přihlásila se další oběť pedofila Christiana Bruecknera. Několik kilometrů od místa, odkud zmizela tříletá Madeleine McCann údajně ve stejný rok přepadl desetiletou dívku. Ta svého útočníka poznala až po třinácti letech v televizi.

Německá žena poznala pedofila Christiana Bruecknera (43) z televizních zpráv. V tu chvíli si vybavila hrůzný okamžik, který se jí stal v deseti letech v dubnu v roce 2007. Tehdy byla na rodinné dovolené v portugalském Salema, které je pouhých šest kilometrů od Praia da Luz. Odtamtud ve stejném roce zmizela tříletá Madeleine McCann. V případu jejího pohřešování je hlavním podezřelým právě Brueckner.

Třiadvacetiletá dívka si v osudný den před třinácti lety hrála se svými kamarády na pláži. V tu chvíli za ní ale přiběhl muž. Nebohou dívku chytil a uspokojil se před ní. Následně utekl a dívčin bratr ani otec ho už nedokázali chytit.

Německá policie je kvůli několika důkazům přesvědčena, že Christian Brueckner v roce 2007 z Praia da Luz tříletou Maddie unesl a následně zavraždil. Ta zmizela z hotelového pokoje v době, kdy její rodiče večeřeli s přáteli. Už dříve byl totiž obviněn ze sexuálních deliktů na dětských hřištích. Detektivové, kteří zmizení vyšetřují, tak nyní znovu otevřeli případ německé dívky. "Muž, který je v současné době ve vazbě, je podezřelý z únosu Madeleine McCann a je rovněž podezřelým ze sexuálního útoku na německou dívku," uvedl prokurátor Hans Christian Wolters.

Nyní je Brueckner odsouzen za sexuální zneužívání dětí a znásilnění důchodkyně (73) v roce 2005. Stále si odpykává trest odnětí svobody na 21 měsíců za držení drog. Detektivové se stále snaží vypátrat co nejvíce důkazů, aby německého pedofila mohli usvědčit z únosu a následné vraždy Maddie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy