Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Chrissy Teigen si nechá odstranit implantáty: Pořád budu mít prsa, jen to budou pytle

Chrissy Teigen si nechá odstranit implantáty: Pořád budu mít prsa, jen to budou pytle
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
silikony
Modelka Chrissy Teigen (34) se rozhodla, že si nechá odstranit prsní implantáty. Plastiku podstoupila před více než 10 lety a nyní si řekla, že je čas být znovu přirozená. Nejvíc se prý těší na to, až znovu oblékne šaty své velikosti a bude moct spát na břiše.

Chrissy Teigen fanouškům na Instagramu oznámila, že si nechá odstranit prsní implantáty. Odpověděla tak na jejich dotazy poté, co se nechala testovat na koronavirus a řekla, že test byl potřeba kvůli její brzké operaci.

Na odstranění silikonů se modelka těší. "Nechám si vyndat implantáty. Léta mi dobře sloužily, ale prostě už mě nebaví. Těším se, až si obléknu šaty své velikosti a až budu moct spát na břiše,“ napsala Chrissy na sociální síť.

"Nejde o nic velkého, takže se o mě nebojte. Všechno je v pořádku. Stále budu mít prsa, jen to bude čistý tuk. A to je to, co prsa doopravdy jsou. Hloupé a zázračné pytle tuku,“ dodala modelka, která je známá tím, že se vyjadřuje ke všemu tak, jak jí takříkajíc zobák narostl.

Sebevědomí

Chrissy Teigen často otevřeně hovoří o tom, že kvůli svým mírám byla jiná než ostatní modelky. Prsa si po dvacítce nechala zvětšit prý hlavně proto, aby měla při focení větší sebevědomí. Nyní už implantáty k tomu, aby měla sama sebe ráda, nepotřebuje.

Související články

Další články