Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Chrissy Teigen se smiřuje se ztrátou dítěte: Urnu s ostatky syna střeží plyšový medvídek

Chrissy Teigen se smiřuje se ztrátou dítěte: Urnu s ostatky syna střeží plyšový medvídek
Zdroj: archiv Chrissy Teigen
+ Dalších 11 fotografií
potrat
Chrissy Teigen (34) a její manžel John Legend (41) na začátku října přišli o vytoužené třetí miminko. Manželé měli v minulosti velké problémy s početím a jejich dvě děti Luna (4) a Miles (2) přišli na svět za pomoci asistované reprodukce. Bohužel, když se jim podařilo počít přirozenou cestou, začala mít modelka komplikace. Zprvu krvácela jen při používání toalety, problém se ale náhle zhoršil. Lékaři jí pak museli oznámit smutnou zprávu - chlapečka nebylo možné zachránit. Urnu s jeho ostatky má rodina doma od pondělí a nechává ji střežit plyšovým medvídkem.

Chrissy Teigen a John Legend na konci srpna oznámili světu, že čekají svého třetího potomka. Jen krátce poté, co se o jejich radosti svět dozvěděl, ale začala mít Chrissy velké problémy - krvácela, když šla na toaletu a později i ve chvílích, kdy zkrátka jen ležela v posteli. Musela proto být hospitalizována v nemocnici.

Když se fanoušci dozvěděli, proč Teigen skončila v nemocnici, zahrnuli ji na sociálních sítích dotazy, zda je v pořádku. Vzkázala jim, že dostává už druhou krevní transfúzi, ale ona i miminko jsou v naprostém pořádku. Později ale musela příznivcům sdělit smutnou zprávu. „Nebyli jsme schopni zastavit krvácení a dát mému děťátku tekutiny, které potřebovalo. Ani spousta transfúzí nebyla dostatečná,“ vysvětlila zdrcená modelka.

„Nikdy jsme nerozhodli o jménech našich dětí, dokud nebyly na světě, vždy až těsně před odchodem z porodnice. Z nějakého důvodu jsme ale tuhle malou fazolku v mém břiše pojmenovali Jack, vždy to pro nás bude Jack. Jack bojoval, aby mohl být součástí naší rodiny a tou také bude,“ doplnila. Svým slovům dostála a chlapeček, který nedostal šanci spatřit svět, už je u své rodiny.

Urnu střeží plyšový medvídek

Urnu s ostatky svého syna dostali Chrissy a John v pondělí. Ačkoliv se modelka snaží vrátit do běžného života a dny už dle vlastních slov netráví pláčem, na malého Jacka nikdy nezapomene. Chce si být jistá, že ho budou mít v srdci i sourozenci, kteří jsou ovšem malí a nevědí, co se vůbec stalo.

Teigen se fanouškům svěřila, že se doma snaží o smrti, životě a smutku mluvit otevřeně. Syn je moc malý na vysvětlování, ale čtyřletá dcerka prý pochopila, že v urně leží popel jejího nenarozeného bratříčka. Luna tak k ostatkům dokonce i mluvila. Nyní je střeží plyšový medvídek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy