Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Chrissy Teigen a John Legend přišli o miminko: Modelka neustále krvácela

Chrissy Teigen a John Legend přišli o miminko: Modelka neustále krvácela
Zdroj: archiv Chrissy Teigen
+ Dalších 9 fotografií
neštěstí
Modelka Chrissy Teigen (34) a její manžel John Legend (41) na konci srpna oznámili světu, že čekají svého třetího potomka. Jen krátce poté, co se o jejich radosti svět dozvěděl, ale začala mít Chrissy velké problémy - krvácela, když šla na toaletu a později i ve chvílích, kdy zkrátka jen ležela v posteli. Musela proto být hospitalizována v nemocnici. Fanouškům před pár dny sdělila, že ona i chlapeček jsou v pořádku. Ačkoliv se lékaři snažili jak mohli, krvácení neustávalo a pár o miminko nakonec přišel. Smutnou informaci oznámila sama modelka na sociální síti.

Chrissy Teigen a John Legend prožívají jedno z nejpochmurnějších období ve svých životech. Manželé měli v minulosti velké problémy s početím a jejich dvě děti Luna (4) a Miles (2) přišli na svět za pomoci asistované reprodukce. Oba proto byli nadšení, když se jim nečekaně podařilo počít dítě přirozenou cestou.

Zpěvák těhotenství své ženy nazval příjemným překvapením v době koronaviru a novinku fanouškům sdělil ve videoklipu k písni Wild. Jen pár dní poté, co se svět o třetím děťátku dozvěděl, ale začala mít Chrissy velmi nepříjemné komplikace.

Modelka původně krvácela jen při používání toalety, problém se ale náhle zhoršil a krvácení pokračovalo, i když Chrissy jen ležela v posteli. Musela být proto převezena do nemocnice a hospitalizována.

Naděje

Když se fanoušci dozvěděli, proč Teigen skončila v nemocnici, zahrnuli ji na sociálních sítích dotazy, zda je v pořádku. Vzkázala jim, že dostává už druhou krevní transfúzi, ale ona i miminko jsou v naprostém pořádku.

I přes veškerou snahu lékařů Chrissy nepřestávala krvácet a dostávala tak jednu transfúzi za druhou. Tím mělo být postaráno nejen o ni, ale především o její miminko, které mělo jako první ze tří přijít na svět zcela přirozeně. Osud dal ale modelce a jejímu muži krutou ránu.

Smutné oznámení

Ve čtvrtek ráno Chrissy Teigen na Instagramu oznámila, že ačkoliv se lékaři snažili jak mohli, miminku nakonec nebylo možné jakkoliv pomoct. „Jsme v šoku a prožíváme tak silnou bolest, o jaké jsme dosud jen slyšeli a dosud jsme ji necítili. Nebyli jsme schopni zastavit krvácení a dát mému děťátku tekutiny, které potřebovalo. Ani spousta transfúzí nebyla dostatečná,“ napsala modelka.

„Nikdy jsme nerozhodli o jménech našich dětí, dokud nebyly na světě, vždy až těsně před odchodem z porodnice. Z nějakého důvodu jsme ale tuhle malou fazolku v mém břiše pojmenovali Jack, vždy to pro nás bude Jack. Jack bojoval, aby mohl být součástí naší rodiny a tou také bude,“ svěřila zdrcená Chrissy.

Malému Jackovi poslali rodiče vzkaz. „Moc nás mrzí, že první chvíle tvého života byly tak moc komplikované a že jsme ti nemohli dát domov, který si potřeboval k přežití. Navždy tě budeme milovat,“ napsala Teigen ke snímkům z nemocnice a dodala, že tak smutný moment její rodinu ještě víc stmelí. Fanouškům také poděkovala za podporu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy