Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Chris se v Love Islandu znemožnil: Spletl si jméno své partnerky, trapas omlouval špatnou češtinou

+ Dalších 6 fotografií

Chris z Love Islandu pije mnoha divákům krev. Nejdříve šokoval všechny tím, když hodil přes palubu vztah s Majkou a z Casa Amor se vrátil s novou partnerkou Darinou. Ani u této slečny lásku nenašel a o pár dní později přiznal, že stále myslí na Majku. V nejnovějším díle opět přilil olej do ohně, když si při recouplingu spletl jméno své partnerky. 

Chris z Love Islandu patří bezesporu mezi kontroverzní postavy letošní řady. Ačkoliv od samotného počátku budoval vztah s půvabnou Majkou, nakonec ji vyměnil v Casa Amor za Darinu. Již druhý den však začal plakat, že mu chybí Majka. Při recouplingu v nejnovějším díle dokonce zaměnil jména partnerek a ušil si tak z ostudy kabát.

“Já si vybírám tuhle dívku, možná tam může vzniknout něco více. Majk…,” zarazil se okamžitě a uvědomil si, co udělal a opravil jméno. “Vy víte, že mám problém s češtinou. Já mám problém mluvit česky,” snažil se marně vyžehlit své faux pas. “Darinko, nemáš to jednoduché,” přiznala i Zorka Hejdová, které přikyvoval i zbytek vily.

Že Chris nemůže na Majku přestat myslet, potvrdil i v rozhovoru s ostatními kluky. "Já nemohu přestat myslet na Majku. Je těžké na ni zapomenout. Je to těžké. My jsme nečekali, že půjde hned domů. Je těžké pro mě se Darině otevírat, otevíral jsem se hodně Majce," svěřil se a dodává, že až čas ukáže, zda bude s Majkou, nebo s Darinou.

Chris tvrdil, že vztah s Darinou má větší potenciál

Ačkoliv Chris tvořil od samotného počátku pár s Majkou, a někteří je dokonce považovali za nejsilnější pár ve vile, který má šanci na výhru, Chris se z Casa Amor vrátil ruku v ruce s novou partnerkou Darinou. Všem u ohniště spadla brada a došlo na pláč, křik i nadávky. Blonďák však tvrdil, že s Darinkou má jejich vztah větší potenciál.

Majka tak musela vilu okamžitě opustit, což pobouřilo i většinu fanoušků. Diváci se pak na Instagramu zejména podivovali nad tím, jak je možné, že produkce poslala krásku hned domů. "Proč produkce nenechala Majku ve vile na gauči? Šla by do Olivera, Chris by se pos*al, Petra by byla v ohrožení, bylo by to teprve drama," vyjadřovali svůj nesouhlas fanoušci na Instagramu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy