Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Chris Hemsworth v Česku: Na Karlovarsku skáče z jedoucího vlaku, záběry z natáčení

Australský herec Chris Hemsworth (38) je v Praze. Natáčí u nás seriál Extraction 2 (česky Vyproštění) produkční společnosti Netflix. Herec v posledních dnech sdílel na sociálních sítích několik fotek a videí z Čech, jednu přímo z filmového placu. Seriál se dočkal pokračování po úspěšné první sérii, která spatřila světlo světa v roce 2020 a stala se hitem.

Tyler Rake (Chris Hemsworth), neohrožený žoldák, který žije za hranou zákona, se teď vydává na nejnebezpečnější misi své kariéry. Plní zakázky pro obě strany zákona, v první sérii dokonce zachraňoval uneseného syna mafiánského bosse.

Chris sdílel několik vzpomínek z ČR, třeba fotku své ženy, která pojídá trdelník plněný zmrzlinou. Jedna fotka je ale přímo z natáčecího placu, když mezi Karlovými Vary a Vejprty filmaři točili jednu z akčních scén na jedoucím vlaku.

Původně působil v australských televizních seriálech, především mýdlové opeře Home and Away (účinkoval v ní 2004–2007). Ve filmu debutoval roku 2009, kdy si ve snímku Star Trek zahrál George Kirka. Mezi hereckými kolegyněmi je velmi oblíbený. Např. Scarlett Johansson tvrdí, že tak sympatického a přátelského herce, který ví, co chce, nikdy dříve nepoznala.

​Zdroj náhledového videa: Netflix

Zdroj náhledového fota: Marvel Studios

Související články

Další články