Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Chris Hemsworth slaví 37. narozeniny: Koupil si dárek za 70 milionů korun

Chris Hemsworth slaví 37. narozeniny: Koupil si dárek za 70 milionů korun
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
výročí
Australský filmový herec Chris Hemsworth, který se nejvíce proslavil jako filmový Thor, slaví 37. narozeniny. Co dát na narozeniny člověku, který si může koupit téměř všechno? S trochou nadsázky lze říci, že Chris Hemsworth se obdaroval sám, když si pořídil rozlehlý ranč za více než 70 milionů korun.

Chris Hemsworth je známý tím, že se do každé role opravdu umí převtělit a že nepodceňuje přípravu. Mohli jsme ho obdivovat jako filmového Thora nebo v dramatu V srdci moře.

Australský fešák je ale pověstný i tím, že plní sny své i své okouzlující manželce Else Pataky, se kterou vychovává tři děti. Elsa je vášnivou obdivovatelkou ušlechtilých koní a Chris zase toužil někam uložit peníze. Dobrou investicí tak byl ranč v Byron Bay, ke kterému patří pozemek o velikosti 35 hektarů.

Podle australských novinářů se na chodu ranče podílí i Chrisovi bratři Luke a Liam. Součástí ranče by měla být velká jízdárna a umělé jezero.

Když se podíváte do fotogalerie na letecký snímek ranče, tak vám dojde, že Chris je opravdu spokojeným člověkem, který si umí plní sny.

Související články

Další články