Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Chris Cornell zemřel před 3 lety: Zpěvák Soundgarden sebevraždu naznačil v poslední písni

Chris Cornell zemřel před 3 lety: Zpěvák Soundgarden sebevraždu naznačil v poslední písni
Zdroj: profimedia
+ Dalších 9 fotografií
neštěstí
Chris Cornell, kterého lidé znali především jako rockového zpěváka skupin Soundgarden a Audioslave, spáchal přesně před 3 lety sebevraždu. Jeho fanoušci ani jeho blízcí netušili, že by měl v plánu vzít si život. Sklony k podobnému činu dle jejich tvrzení nikdy neměl, a proto je jeho smrt šokovala. Poslední písní, kterou odehrál, ale naznačil, co se chystá udělat.

Talentovaný hudebník Chris Cornell zemřel přesně před 3 lety. Jeho náhlá smrt všechny šokovala a do poslední chvíle si nikdo nemyslel, že šlo o sebevraždu - pravdu potvrdila až pitva. Rodina ani přátelé dodnes netuší, proč se nadaný rocker, který měl manželku a dvě děti, rozhodl z tohoto světa odejít. Bylo mu 52 let.

Dne 18. května 2017 byl Cornell nalezen mrtvý v hotelovém pokoji v Detroitu jen krátce poté, co tam odehrál koncert. Své manželce Vicky Karayiannis nezvedal telefony a ta tedy požádala jeho blízkého přítele, zda by ho šel zkontrolovat. Ten našel jen zpěvákovo bezvládné tělo.

Přivolaní záchranáři mohli na místě už pouze konstatovat smrt, Cornellovi nebylo pomoci a jeho tělo bylo převezeno na patologii. Příčina jeho smrti byla veřejnosti dlouho tajemstvím, pitevní zpráva ale potvrdila, že se Chris Cornell oběsil.

Poslední náznak

Fanoušci si až po zjištění, že spáchal sebevraždu, uvědomili, že poslední písní, kterou zpíval, dal najevo, co se chystá udělat. Zpíval totiž píseň Slaves & Bulldozers, jejíž text v překladu do češtiny zní „Až zemřu, nechci aby lidé truchlili. Chci pouze to, abyste dostali mé tělo domů, abych mohl zemřít s lehkostí“. Podle mnohých příznivců se Cornell místo napsání dopisu na rozloučenou rozhodl zazpívat právě tuto píseň.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy