Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Chris a Liam Hemsworthovi se pochlubili maminkou: V 60 letech vypadá jako jejich sestra

Chris a Liam Hemsworthovi se pochlubili maminkou: V 60 letech vypadá jako jejich sestra
Zdroj: archiv Chris Hemsworth
+ Další 3 fotografie
mladistvá maminka
Že jsou Chris a Liam Hemsworthovi nejkrásnějšími bratry Hollywoodu, ví zřejmě každý. Nicméně že i jejich maminka je totální kost, už tuší málokdo. Leonie oslavila 60. narozeniny a všem spadla brada z toho, jak mladistvě a skvěle ve svém věku vypadá.

Liam Hemsworth a jeho straší bratr Chris, který ztvárnil Thora ve filmech od Marvela, se rozhodně řadí na seznam nejkrásnějších herců Hollywoodu. Maminkou půvabných bratrů je Leonie Hemsworth. Leonie oslavila 60. narozeniny a na její počest sdíleli synové několik fotek společně s ní.

Krásná maminka

Chris na sociální síť umístil fotek s maminkou hned několik a všichni zůstali v úžasu. Na svůj věk vypadá opravdu fantasticky. Maminka slavných herců zřejmě přišla na to, jak zastavit stárnutí.

Fanoušci Chrisovi pod příspěvek píší, že Leonie vypadá spíš jako jeho sestra. "Tvojí mamce je 60? Wow! Vypadá skvěle," napsala jedna z fanynek. "Vypadá mnohem mladší," napsala další. "Děláš si z nás srandu? Jí je 60? To není možné. Vypadá jako tvoje mladší sestra," podivoval se jiný komentující.

V jak moc skvělé formě maminka Chrise a Liama Hemswortha je, se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články