Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Chrastící kosti českého showbyznysu! Na tohle fakt není pěkný pohled!

Tohle už zdravé opravdu není!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 17 fotografií
Showbyznys je známý tím, že s ženskou psychikou dokáže zamávat jako s kusem hadru na vytírání podlahy v obecní škole. To jsou posedlosti dokonalou pletí, dokonalým úsměvem a hlavně dokonalým tělem. Proto stále dokola a dokola čteme ty tipy a rady na různé diety a fígle, jak s přebytečnými kily zatočit. Jak to vlastně mají naše české hvězdy?

V dnešní době také nejsou vůbec neobvyklé kempy, kde vás zavezou na samotu u lesa a jako příděl energie vám nabídnou maximálně tak energetický drink a vyprošťovák v jednom – mladý ječmen. Ano, i my říkáme tomu to dílu fujtajbl! Nicméně pozor, tato služba není vůbec levnou záležitostí. Za jeden takový víkend můžete zaplatit i deset tisíc korun… Přeživší z druhé světové války musí nad tímto trendem opravdu kroutit hlavou.

Samozřejmě že posedlost hubeností nepostihla hvězdnou smetánku jen v okolí Hollywoodu. I u nás máme pár žen, které svoje tělo proměnily na schránku s chrastící kostmi. O kom je řeč?

Gabriela Bártová Dvořáková (28)

Ex milenka Leoše Mareše (40) a dnes již žena zpěváka Vaška Noida Bárty (36) si prý uvědomuje fakt, že je hodně hubená. Tvrdí však, že po narození dcerky Terezy samovolně výrazně zhubla a kila se jí nedaří nabrat zpět. Ano, chápeme, že i takové případy mezi námi jsou, ale ať nám nikdo netvrdí, že po vánočním cukroví nebo po sladkých koktejlech v létě u bazénu se netloustne! Blbost. Gábi, už by to chtělo krajíc chleba se škvarkovou pomazánkou. Ta stojí asi 30 Kč u řezníka, tak šup!

Eliška Bučková (27) (asi brzy Vágnerová)

Eliška je už taková anorektická klasika v tom našem hvězdném rybníčku. To bylo dramat, když prohlašovala, že anorexii porazila a dnes je normální zdravou dívkou, která si ráda dá guláš se šesti a k tomu div ne půl litr točeného piva. Bohužel, podle toho, jak Eliška vypadá, se dá skoro až s jistotou říct, že její problém s nízkou váhou se vrátil. Naposledy si vyšla se svým přítelem na módní přehlídku Blanky Matragi. Oblékla krásné šaty jak pro Popelku, bledě modré barvy s hlubokým dekoltem, kde vynikly její silikony. „Je mi v nich nádherně, jsem jako carevna…” komentovala svůj model Eliška na sociálních sítích. Nicméně při pohledu na Elišku nás napadá jediné, a to koncentrační tábor Dachau. Eliško, tohle je už opět moc!

Iveta Lutovská (33)

Česká Miss 2009 byla vždy hubená laňka, ale s vypracovaným tělem. Podobně jako je to u Gabriely Dvořákové, tak i u Ivety mateřství údajně udělalo to, že se z její krásné postavy stala postava nezdravě vychrtlá. Když jsme viděli, jak Iveta drží v náručí svoji dcerku Anetku, mysleli jsme si, že ta váha její 3leté dcerky ji zlomí v zádech vejpůl. To je tak těžké si najít chvilku a dát si někde poctivou českou kuchyni? Tohle přece nejsou krásné slovanské tvary, Ivetko.

Andrea Verešová (36)

Andrea je většinou brána za paní dokonalou. Její postava po každodenním cvičení jógy je zkrátka na fotkách tak báječná! Ale poslední dobou se to celé Andree asi vymklo z ruky. Má hodně pracovních nabídek, chodí na večírky, má dvě děti, manžela a do toho si hlídá, co jí a kolik to má kalorií. Ve chvíli, kdy se všechno tohle sešlo, dostavil se výsledek. A to tělo, které vypadá jako křehká kostra pokrytá kůží. Andrejko, cvičení je fajn, štíhlost taky, tak si prosím nehuntuj tělo odpíráním jídla. Děkujeme.

A z toho vyplývá, milé dámy, kašlete na módní časopisy a nebojte se najíst! Jídlo je přirozená slast nás všech a život je až příliš krátký na to, abychom si neustále něco odpírali! Amen!

Související články

Další články