Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Chrastící kosti Angeliny, nebo raději pevný zadeček Jenn? Brad v tom má jasno!

Brad už nechce vyzáblinu!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 31 fotografií
Vypadá to, že Brad zase dostal rozum. Opět totiž údajně randí s bývalou láskou Jennifer Aniston (49)! A my se mu ani nedivíme. Po tom, co měl doma chodící kostru Angelinu (43), která strašila v posteli akorát zvuky chrastících kostí, teď si možná opět užívá vášně jako zamlada! Jenn je totiž pořád šťabajzna!

Brad Pitt měl určitě mnoho důvodů k tomu, proč opustit původně sexsymbol Angelinu. Ten nejhlavnější je ale ovšem dost patrný na pohled! Muži berou lásku a vztah hlavně podle vnější schránky a chtíče a ani Brad na tom není jinak. A ani jedno se u Angeliny rozhodně nenajde…

Kdysi to byla krásná žena plných tvarů a smyslnosti, to se dnes však o Angelině Jolie říct opravdu nedá. Nyní vypadá jako vychrtlé strašidlo. Doby, kdy se do půvabné brunety Brad zamiloval, jsou prostě pryč a herce vyhublé tělo nepřitahuje.

Zato Jennifer Aniston je pořád žhavá samička, která má alespoň nějaké boky! To je pro muže důležité, přeci jen je to symbol ženskosti. I přesto, že je Aniston starší o 6 let než Angelina, může se pochlubit tělem dvacítky! Angelina vypadá jako osmdesátiletá stařena bloumající nad hrobem.

Obě mají sice hubené nožky, ale čeho je moc, toho je příliš. Angelininy trčící špejle ze sukně neohromí ani Pepíka z Horní Dolní, natož hollywoodského herce! Na rozdíl od chřadnoucí Angeliny na sobě Jennifer Aniston pořád maká a pravidelně dodržuje zdravý životní styl.

Související články

Další články