Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Chránil jsem ji před davem! Bodyguard Gondíkové exkluzivně pro EXTRA

Zdroj: archiv
+ Dalších 27 fotografií
osobní strážce
O bezpečí Adély Gondíkové (45) se na její svatbě s Jiřím Langmajerem (53) staral olympionik a legendární boxer Petr Horáček (45). Pro eXtra.cz popsal, jak svatba a následný koncert probíhaly a také to, že novomanžele chránil osobně, aby nic nenarušilo hladký průběh krásné veselky.

Když Adéla odpoledne po obřadu dorazila ve sportklubu v Kostelci u Křížků na místa zkoušky na večerní koncert kapely J.A.R., osobní strážce ji sledoval na každém kroku. Redakci eXtra.cz Petr Horáček popsal důvody, proč krásnou Adélu i Jiřího Langmajera nespustil z očí.

"Koncert i svatbu zabezpečovala moje agentura M.P.M service, kterou provozuji deset let. Zajišťoval jsem celý průběh, aby ho nic nenarušilo. Na svatbě bylo přibližně 300 lidí, na koncertě 1700 lidí, takže bezpečnost jsme zajišťovali pro dva tisíce lidí a vše proběhlo naprosto v pořádku," řekl Petr Horáček, který se s novomanželi zná osobně. "Adélu i Jirku jsem střežil jako osobní bodyguard, aby vše bylo v klidu, chránil je před případným davem, vše bylo v pořádku a všichni si užili pohodový večer, který se opravdu velmi povedl," dodal legendární boxer.

Svatbu měl slavný pár doslova pohádkovou a když měli za zády svalovce, jakým Horáček je, mohli si vstupu do manželství i následného koncertu užívat maximálně.

Související články

Další články