Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Chovatelka z Krnovska nechala v autě zavřené dva labradory, jeden nepřežil

Zdroj: pixabay
Otřesné
Další případ smrti v rozžhaveném zavřeném autě se odehrál na Krnovsku, kde chovatelka psů nechala své dva labradory v autě, zatímco si došla vyzvednout průkaz. Byla s pejsky totiž na výstavě. Když se po patnácti minutách vrátila, jeden ze psů byl mrtvý.

Smutný příběh se stal na výstavě psů na Krnovsku. Chovatelka nechala dva své labradory v autě, zatímco si na patnáct minut odběhla. Když se k autu vrátila, naskytl se jí otřesný pohled. Jeden z pejsků byl mrtvý, druhý v kritickém stavu.

Během 4 hodin labradora v kritickém stavu na místě oživovali veterináři, což se jim nakonec povedlo a pejsek prý odešel domů po svých. Takové štěstí neměl druhý pes, ten zavřený v autě bohužel nepřežil.

Paradoxem je, že se případ stal chovatelce, která jezdila se svými psy na výstavy. "Určitě to neudělala naschvál, myslím, že je paní potrestaná dost," řekla pro televizi Nova žena, která pomáhala vzkřísit druhé zvíře.

Podle odborníků stačí 6 minut v rozpáleném autě, aby zvíře zkolabovalo. Proto NENECHÁVEJTE PSY V AUTĚ ZAVŘENÉ. Příští týden přijdou do Česka tropy, proto zbytečně se zvířaty necestujte.

Související články

Další články