Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Chování Moniky Štikové v televizi? Zvládla jsem to FANTASTICKY, chválí se. A naložila Koktovi!

+ Dalších 8 fotografií
Máma Ornelly Koktové (25) Monika Štiková (45) se stala přes noc asi nejdiskutovanější účastnicí reality show Štiky. Celým pořadem se prokřičela, a tak jí přibylo hodně odpůrců. Sama sebe ale vnímá senzačně. A co si myslí o zeťákovi Josefu Koktovi (61)?

Monika si rozhodně nemyslí, že by vyšla z pořadu jako ta nejhorší.

„Budete všichni překvapeni. Šla jsem do toho, aby divák poznal, jaká jsem a že ten řev někdy je proto, že už nemůžu dál. Většina lidí by skočila z mostu nebo si dala pistoli k hlavě. Já jedu pořád dál. Kdo z toho vyjde opravdu ne moc lichotivě, bude rozhodně Kokta. Myslím si, že z pořadu neodejde vítězně ani Ornella myslí si.

Štiková také odmítá tvrzení zetě, že je možná nejhádavější ženou na planetě.

„Nejsem hádavá. Nenechám si ale od něj diktovat. Za celou dobu jsem mu neřekla sprosté slovo, jedinkrát jsem ho nenapadla. Hlavně mě vytáčí, jak lže. A já na lži reaguju argumenty, které jsou prokazatelné, a to ho nejvíc vytočí. Přitom do začátku natáčení jsme spolu neměli jediný konflikt. Naopak, spíš jsme si rozuměli,“ dodala Monika.

V prvním díle Štik, které zatím moc úspěchu nezaznamenaly, se jejich hádky zatím neprojevily. Oba aktéři ale slibují, že proti tomu, co ještě přijde, byl pilotní díl úplný čajíček.

A sám Kokta lituje, že tchyni nenafackoval.

Tak se máme na co těšit!

Mohlo by vás zajímat

Další články