Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Chování Dušana Paška (†36) pár dní před sebevraždou: Klepaly se mu ruce, měl mít dluhy

Viceprezident Bratislava Capitals Dušan Pašek mladší.
Zdroj: Profimedia
Tragédie

Smrt Dušana Paška mladšího (†36) zasáhla celé Slovensko. Viceprezident slovenského hokejového klubu Bratislava Capitals  se měl oběsit na stromě v bratislavské části Koliba. Mluví se sice o tom, že ho k sebevraždě mohla dohnat nedávná tragická smrt hokejisty Borise Sádeckého (†24), ale slovenský Sport24 přišel s informací, že za tím mohou být i dluhy.

Zpráva o tragické smrti viceprezidenta slovenského hokejového klubu Bratislava Capitals Dušana Paška mladšího přišla v pátek dopoledne. Jeho tělo našla náhodná kolemjdoucí v bratislavské části Koliba. Nedaleko od hrůzného nálezu byl zaparkovaný jeho bílý Mercedes.Podle všeho měl svůj čin naplánovaný, protože byl den předtím viděn v obchodě s domácími potřebami, jak si kupuje hrubé lano. To mohl nakonec použít k ukončení svého života.

Jen pár dní zpět přitom zemřel hráč právě z Bratislava Capitals Boris Sádecký. Ten měl před pár měsíci prodělat koronavirus a následně absolvovat speciální vyšetřování srdce, ale po konzultaci s vedením ho zrušil. Po jednom ze zápasů náhle zkolaboval a nakonec i zemřel.

Měl více projektů

Stále častěji se ale také hovoří o tom, že smrt Borise Sádeckého nebyla jediná věc, která Dušana Paška trápila. Podle blízkého přítele měl mít dluhy, protože byl zapojen do mnoha projektů. Bývalý hokejista si otevřel kavárnu a úzce spolupracoval s lékařem a prezidentem iClinic Bratislava Capitals Ivom Ďurkovičem. 

„Potkal jsem Dušana pár dní před touto tragickou událostí. Seděli jsme spolu na kávě, kouřil jednu cigaretu za druhou, klepaly se mu ruce a bylo na něm vidět, že není ve své kůži. Proto si nemyslím, že smrt Sádeckého je spouštěčem toho hrozného počinu, Dušan se trápil už delší dobu. Myslím, že to bylo kvůli financím, něco takového člověk, který ho znal, dokáže vycítit,” nechal se slyšet pro slovenský Sport24 blízký přítel Pašeka.

U bílého Mercedesu, který byl zaparkovaný kousek od místa, kde bylo nalezeno Dušanovo tělo, leželo na zemi veliké množství nedopalků od cigaret. Nedopalek byl také u stromu, na němž se bývalý hokejista oběsil.

Související články

Další články