Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Chování Anny Kadeřávkové překračuje meze: Rozina z Ulice nazvala fanouška retardem

Anna Kadeřávková se pustila do fanouška.
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
neomalenost
Mladá hvězda seriálu Ulice Anna Kadeřávková (22) sice vypadá jako andílek, v těle má ale pořádného ďábla. Dokázala to v komentářích svého příspěvku na Instagramu, kde jednoho ze svých fanoušků nazvala retardem. Dotyčný si ji přitom jen dovolil upozornit, že reklamní příspěvek nemá označen tak, jak vyžaduje zákon.

Anna Kadeřávková se díky účinkování v seriálu Ulice, kde hraje Rozinu Maléřovou, hodně proslavila. I proto je nyní nejen herečkou, ale i influencerkou, která si vydělává tím, že na svůj profil na Instagramu přidává reklamní příspěvky. Nebylo proto žádným překvapením, když v úterý přidala na svůj profil reklamu na pračku a sušičku, udělala však chybu, na kterou ji fanoušek upozornil. A chvíli poté udělala chybu další...

Spolupráce mezi firmami a influencery funguje na principu, že influencer dostane od firmy produkt, peníze, udělá si s produktem pár fotek na Instagram a práce je v podstatě hotová. Stejně tak to udělala i Kadeřávková, která ale zapomněla, že dle zákona musí reklamní příspěvek vhodně označit, aby bylo zcela jasné, že jde o placenou propagaci. Na to ji jeden z jejích fanoušků upozornil. „Ze zákona musí být reklama viditelně označená. Tady mi to jaksi chybí,“ napsal k příspěvku komentující. Nepočítal však s tím, jakou dostane odpověď.

Herečka svou chybu nenapravila, naopak se do fanouška pustila. „V komentáři píšu, že pračku DOSTANU. Nechybí to tam, to ty jseš retard,“ odpověděla Kadeřávková, která si ovšem neuvědomuje, že slovo "dostala" v textu není řádným označením reklamního příspěvku. Fanoušek, který ji na chybu upozornil, se nestačil nad její odpovědí divit. „Cože? To ty jseš retard? To je jako vážně odpověď dospělé osoby, která svým chováním a vystupováním ovlivňuje masy lidí? Označení reklamy v textu chybí. Zákon jasně ukládá, jak to má být označeno. A slovíčko "dostanu" to vážně není. Zkuste si, Aničko, vydechnout, nadechnout se a odpovědět znovu. Třeba s omluvou a napravením svého činu připsáním informace, že se jedná o placený komerční příspěvek,“ odepsal jí. Na tento komentář už herečka neodpověděla.

To, že se Anna Kadeřávková na sociálních sítích příliš nekrotí, bylo viditelné i z jednoho z jejích dalších komentářů u téhož příspěvku. Když se jí jeden z komentujících zeptal, zda si dokáže něco pořídit bez reklam a zda by si produkt, který propaguje sama vybrala a za peníze koupila, svou odpovědí ho okamžitě setřela. „Dokážu. Ale nemusím,“ napsala herečka. Zda Anička ten den zrovna vstala špatnou nohou, nebo se takhle chová stále, je otázkou. Fanoušky svými arogantními odpověďmi nicméně rozzlobila.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy