Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Chovanec v Blikanci: Pravá Sparta tu bude za dva roky, na Letné nesmí opakovat chyby

Jozef Chovanec, bývalý trenér a hráč fotbalové Sparty, který v současné době působí coby šéf komise rozhodčích, byl hostem nejnovějšího Blikance Tomáše Řepky. Mluvilo se zejména o klubu z Letné, ke kterému oba aktéři mají velmi specifický vztah.

Za Spartu toho Řepka a Chovanec odkopali mnoho. Není tak divu, že je oba velmi mrzí, jak na tom kdysi jednoznačně nejlepší český klub v současné době je.

Loni zažila Sparta pod vedením bídného italského kouče Stramaccioniho jednu z nejhorších sezon v novodobé historii. Letos to vypadá na mírné zlepšení. K ideálu je to ještě ale hodně daleko, shodují se nejenom fanoušci Sparty, ale také její legendy Řepka a Chovanec.

„Zahrají dobře v Ostravě, ale pak to nepotvrdí v Plzni,“ nechápe Řepka, který je moderátorem pořadu.

„Nechávají se podle mě ukonejšit články a médii,“ odpovídá mu na otázku, proč tomu tak je, Chovanec.

Chovanec je ale stejně jako Řepka optimista. „Nová Sparta“ se podle něj možná zrodí už brzy! „V mých očích si myslím, že uplynou dva roky a potom to bude úplně echt,“ míní bývalý reprezentační trenér.

A jaký je recept na to, jak udělat z „rezavé Sparty“ opět tu „pravou a železnou“? „Ta práce musí být systematická, dobrá a kvalitní. Nesmí se opakovat chyby, které se udělaly, a nesmí se opakovat pokusy, které nevyšly. Je potřeba se dívat dopředu,“ dodal dále v nejnovějším Blikanci Chovanec.

Související články

Další články