Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Chorvatská kráska Claudia pro eXtra: Takhle jsem se narodila, chlapi jsou ze mě v šoku

Chorvatka Claudia Rivier: Moje maxi prsa jsou přírodní, nosím o 3 čísla menší oblečení
Zdroj: Se souhlasem Claudia Rivier
+ Dalších 14 fotografií
eXkluzivní rozhovor

Chorvatská modelka Claudia Rivier (25) se proslavila na Instagramu díky svým božským křivkám. Ty jsou navíc čistě přírodní. Redakce eXtra.cz pro vás s kráskou ze Záhřebu připravila exkluzivní rozhovor.

Chorvatská Instagram modelka Claudia Rivier (25) má na oblíbené sociální sítí pod přezdívkou @claudiarivier už skoro 300 tisíc fanoušků. Kromě toho ji najdete i na erotickém portálu OnlyFans. Claudiiny vražedné křivky jsou zcela přírodní. Redakce eXtra.cz Vám nyní s Claudií přináší exkluzivní rozhovor.

Jak si svou figuru udržujete?

Měla jsem to štěstí se s postavou přesýpacích hodin už narodit. Zdědila jsem ji po mámě. Moje křivky jsou výsledkem toho, kam se mi ukládají tuky. Denně ale cvičím a jím zdravě, čímž si postavu tvaruji a udržuji si svou váhu. Když zhubnu, ztratím na prsou. Zadek a boky jsem měla vždy, ale prsa mám až díky tomu, že jsem přibrala.

Je z vás teď hvězda Instagramu. Jaký je to pocit a jak se to stalo?

Ano, jsem za to moc šťastná. Začalo to spontánně, prostě jsem jenom asi před rokem začala sdílet své obrázky a stala se z toho moje kariéra. Miluji každého ze svých fanoušků a nic z toho, co se mi děje, nepovažuji za samozřejmé.

Cítíte, že jdete pozitivním příkladem pro ženy, jež mají boky?

Ano, rozhodně. Jde o to, že dnes je holek s křivkami málo. Nemyslím tím totiž plus size holky! 60 let zpátky měly naše mámy, babičky a tety prostě boky. Ty se ale přestaly nosit. Všechny tvary jsou krásné, ale mít přírodní prsa, zadek a boky, aniž byste šla pod kudlu, je normální a krásné. O to jde. Ženy po celém světě platí majlant za to, aby vypadaly jako já. Narodit se takhle, to je jako vyhrát jackpot.

Jaké máte reakce od mužů?

Muži jsou ze mě v příjemném šoku. Tělo jako to moje je totiž něco, co se každý den nevidí, navíc svoje křivky zvýrazňuji. Nikdy mě neuvidíte ve vytahaných oversize věcech, naopak nosím oblečení zásadně o tři velikosti menší (smích).

Vzpomenete si na nějakou reakci, která vás rozesmála?

Nejroztomilejší je, když mě třeba někdo namaluje. Už to, že si někdo dá tu práci dny nebo týdny pracovat na něčem, co je dělané speciálně pro vás, považuji za speciální. Všechny výtvory si schovávám.

Myslíte, že muži letí na ženy s boky více?

Řekla bych, že to je individuální a hrozně moc záleží na tom, kde žijete. Ale obecně bych řekla, že ano. Třeba já mám ráda velmi ženské ženy a hodně maskulinní muže. Nic mezi!

Máte teď nějakého přítele?

Jediné, co vám k tomu řeknu, je to, že jsem hrozně šťastná (smích).


Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy