Rak

Raci patří mezi nejcitlivější znamení. Tady pozor na deprese a další psychické poruchy a potíže s psychikou spojené – bolesti žaludku, žaludeční vředy, střevní obtíže…

Lev

Lvi si často stěžují na potíže se srdcem a krevním oběhem, obvyklé jsou i bolesti zad. Lvům se nedoporučuje kouřit ani se oddávat alkoholu. Což by s jejich pevnou lví vůlí neměl být takový problém.

Beran

Berani jdou často hlavou proti zdi a to jim také způsobuje migrény a bolesti hlavy. Pozor také na úrazy hlavy, zubů a očí.

Býk

Neohrožení Býci často trpí onemocněními hrdla a krku. Angíny, skřípnuté obratle – to je u Býků na denním pořádku.

Blíženci

Lehce schizofrenní Blíženci by si měli dát pozor na dýchací a nervovou soustavu. Často je trápí astma, kašel, záněty nervů, ale mohou se vyskytnout i záněty mozkových blan.

Panna

Panny, snad v důsledku jejich urputnosti a touhy po dokonalosti, často trápí zažívací potíže a úzkostné stavy. Pannám se doporučuje pravidelná relaxace a také sem tam nějaká ta dovolená.

Váhy

Váhy mají křehkou rovnováhu, což se projevuje na jejich močové soustavě, hlavně na problémech s ledvinami. Důležité je dodržovat pitný režim a snažit se neprochladnout. Pozor také na nadváhu!

Štír

Štíři, vynikající svou sexualitou, mívají problémy právě s pohlavními orgány a s vylučováním. Pozor na nechráněný sex a dostatečnou hygienu.

Střelec

Nepolapitelní Střelci, snad proto, že neustále před něčím a někým utíkají, často bývají postiženi problémy se stehny a kyčlemi.

Kozoroh

Kozorohy trápí zdravotní potíže se zuby, kostmi a kostrou. Je to dáno tím, že mají tendenci uhýbat svým hřbetem před autoritami a možná i lehce podlézat.

Vodnář

Rozlítaní Vodnáři jsou náchylní na úrazy nejrůznějšího typu, ale zejména pak kotníků a holení. Pozor by si měli dávat i na krevní tlak.

Ryby

Nejvíc depresivních lidí se rodí ve znamení Ryb. Ryby mají také potíže s lymfatickým systémem. Pohyb a masáže by pro ně měly být samozřejmostí.