Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Chodící kostlivec Angelina Jolie: Zoufale touží po princi na bílém koni, ten ale nepřijíždí

Angelina Jolie hledá prince na bílém koni, ale zatím marně.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 66 fotografií
Sluneční brýle téměř nesundává, aby nenahrávala spekulacím o podlomeném zdraví. Angelina Jolie (42) má totiž kruhy pod očima jako dva krátery po odpálení jaderných náloží. Když k tomu připočteme vyzáblé tělo, rázem musí být všem jasné, že na tom herečka opravdu nejspíš není dobře. A v jejím okolí se šušká, že by Angelina nutně potřebovala chlapa!

Nemilosrdně odkopla Brada Pitta (54), ale to neměla dělat. Po rozchodu už si totiž herec nabrnkl novou ženu, zato Angelinu Jolie sužuje nekonečná samota, kvůli které se prý nepředstavitel­ně trápí.

A už delší dobu se to podepisuje i na vzhledu někdejší hollywoodské dračice. Na krku jí visí šest dětí, o něž se sice za vydatné pomoci chův stará ukázkově, ale čas na to, aby si sama dopřála chvíle štěstí, jí už nezbývá.

Podle zahraničních serverů je Angelina zoufalá, protože nemůže najít nikoho, kdo by s ní sdílel lože lásky. Herečka by potřebovala chlapa, který by ji poskytl pocit bezpečí a hýčkal by ji. Jenomže to by na sobě musela zapracovat i Angelina a slevit z nároků, jež jsou v jejím případě zřejmě nesmírně přemrštěné.

Třeba se dočkáme chvíle, kdy bude Jolie vyrážet do ulic bez zakrytého obličeje, bez kráterů pod očima a s úsměvem. Snad se na ni brzy usměje štěstí!

Související články

Další články