Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Chodící koš na plasty Courtney Stodden opět v akci! Úplně nahá si hrála na Supermana!

Courtney a její přirozená krása.
+ Další 2 fotografie
Málokteré dítě má v pokojíčku tolik plastových hraček jako manžel Courtney Stodden (20) Doug Hutchison (54). Navíc pro ně ani nemusí chodit někam do skříně, hodná ženuška je má stále při sobě. V poprsí, podpaží i obočí... Kamkoliv na ni ukážete, tam na vás vykoukne znak o možnosti recyklace.

Courtney už ale vadí zcela zasloužená nálepka zlatokopky, jejímž největším úspěchem bylo ulovení slavného herce již v 16 letech, a chtěla by něco víc. Proto se po vzoru další plastelíny Pamely Anderson (48) pustila do ochrany zvířat.

Zvláštní volba vzhledem k tomu, že slovo příroda vás při pohledu na ni rozhodně nenapadne.

Ochrana zvířat podle Courtney vypadá tak, že se svléknete donaha, přemluvíte manžu, aby na vás nacákal nějaké ty barvy, přelepíte bradavky, protože by tam přece mohly být děti, a vyrazíte na Comic Con, kde tvrdíte, že jste nová superhrdinka.

No a k tomu pak rozdáte pár letáků o tom, že maso je zlé, veganství je ta správná cesta, a běžíte domů udělat Dougovi steak.

Dle našeho názoru Courtney pokus o změnu image moc nevyšel. Možná by to měla zkusit s prodejem dalšího domácího porna. To, které prodala před dvěma měsíci, z ní totiž v očích veřejnosti vůbec neudělalo ještě lacinější PET lahev, než jakou v té době už byla.

Mohlo by vás zajímat

Další články