Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Chodí za ním do snů a prosí! Vdovec Rychtář (60) popsal EXTRA, co mu zesnulá Iveta (†48) sděluje

Zdroj: archiv
+ Dalších 41 fotografií
Noční trápení
V pondělí uplyne přesně 5 let od sebevraždy zpěvačky Ivety Bartošové (+48), která si vzala život skokem pod jedoucí vlak v pražské Uhříněvsi. Redakci eXtra.cz vdovec po zesnulé zpěvačce Josef Rychtář prozradil, že je s ním Iveta téměř každý den - chodí za ním do snů.

Dodnes nikdo přesně nezná důvod, proč si krásná zpěvačka, která prožívala vzestupy a pády, dobrovolně vzala život. „Mám nějaké tušení, ale přesně to neumím říct,“ řekl eXtra.cz Josef Rychtář, který na svou zesnulou manželku vzpomíná den co den.

Přiznal nám, že je s Ivetou v jakémsi snovém spojení. „Těch pět let bez Ivetky mi radikálně změnilo život. Mám skoro každý den sny, které jsou prošením, proč jsem nerozpoznal, že si chce vzít život. Proč jsem neodhalil sebemenší náznak, k čemu se schyluje. Tehdy mi Ivetka bohužel nedala sebemenší signál, že ji něco trápí nebo bolí,“ svěřil se eXtra.cz Josef Rychtář s tím, že 5 let bez milované Ivety je pro něj velmi bolestných a ztrátových.

Doma má dokonce malý oltář s fotkou zpěvačky, na němž při zvláštních příležitostech zapaluje svíčku jako vzpomínku. „Nikdy na ni nezapomenu. Byla to moje milovaná žena,“ dodal vdovec Josef Rychtář s tím, že pro něho samotného je záhada, že se mu Iveta ve snech zjevuje.

Související články

Další články