Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Chlupy jako životní styl! Nový módní trend, nebo touha po pozornosti? Rozhodněte to vy!

Je to značka jemného vyjádření ženskosti?
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
Tyhle dívky se odmítají holit! Vyznávají totiž přirozený ženský vzhled. Ten podle nich spočívá v tom nechat své ochlupení volně růst, a to po celém těle. Navíc se tento trend nebojí propagovat i na sociálních sítích, kde vznikají celé komunity. Můžete se tak dočkat přehlídek zarostlých klínů, nohou i podpaží.

Zdá se vám to jako šílenost? To ale není všechno! Některé dívky si dokonce své ochlupení barví. Vidět tak můžete například kanárkově žlutý klín nebo růžové chlupy v podpaží. Jestli je to nový level módního trendu, nebo přirozený průchod ženské kráse, je otázka.

Ochlupené dívky vyznávají alternativní způsob života. Stejně jako propagují lásku ke svému ochlupení, propagují například lásku ke svému menstruačnímu cyklu. Jedná se o nový stupeň feminismu, nebo pouze vyznavačky zarostlého stylu zoufale prahnou po pozornosti?

Pravdou je, že už jsme viděli téměř vše. Svět zaplavily různé vlny potetovaných, silikonových, dredatých, propíchaných nebo jinak poupravených dívek. Jednou jsou v módě ty, podruhé jiné. Bylo tu už opravdu všechno, kam se tedy módní trend dá ještě posunout? Ochlupené podpaží módu opravdu posunulo dál.

Přesto, že muži oceňují na ženách přirozený vzhled, možná se nic nemá přehánět. Podle průzkumu většina mužů fandí u žen spíše pravidelné depilaci. Bez ohledu na muže, pokud ženám tento styl nevadí například při sportu a slučuje se s jejich hygienickými návyky, proč ne? Každý máme nějaký styl, který nám vyhovuje, ovšem jestli se tato hipsteřina bude tentokrát šířit jako lavina, si úplně nejsme jisti.

Související články

Další články