Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Chlupaté nadělení: Dcera zpěvačky Madonny se nebála odhalit svůj přírodní vzhled

Chlupaté nadělení: Dcera zpěvačky Madonny se nebála odhalit svůj přírodní vzhled
Zdroj:
+ Dalších 17 fotografií
chlupy
Lourdes Leon opět předvedla své podpaží. Na obědě v New Yorku se uvelebila do židle a provětrala ochlupení. Její přirozenost většina lidí kritizuje, matka ji ale podporuje. Madonninu dceru některé nepřátelské komentáře vůbec netíží a hrdě se předvádí dál.

Lourdes Leon je známá tím, že podporuje přírodní ochlupení. Proto asi nikoho nepřekvapí, jak si v New Yorku vyšla na oběd s přáteli.

V krátkých kraťasech a tílku, které odhaluje nejen pupík, ale i její bradavky, ukázala i tetování jména své sestry Mercy na levé paži. Její outfit ale není to hlavní, co možná většinu kolemjdoucích překvapilo. Madonnina dcera se totiž nebála vyvětrat své neoholené podpaží.

To ale není poprvé, kdy se Lourdes rozhodla předvést své chmýří. Největší poprask mezi veřejností se strhl ve chvíli, kdy v roce 2018 sdílela Madonna na sociálních sítích fotografii, kde její dcera hrdě ukazuje podpaží. Zpěvačka svou dceru velmi podporuje a sama se netají tím, že žiletku také moc často nepoužívá.

Někteří lidé ale s jejím pohledem na ženský ideál krásy nesouhlasí. V roce 2017 ji vyfotografovali na pláži v Miami s chlupatým podpažím a dlouho ji kritizovali. Podle jejích sociálních sítí si ale z nenávistných komentářů nic nedělá a vykračuje si dál neoholená.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy