Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Chlupatá Ornella: Aby Quentin nehladověl, vytlouká klín klínem! Víme, kolik dostala za ukázání fifinky!

Zdroj: herminapress.cz , big-bobr.cz, profimedia.cz, koláž: Jan Mikš,
+ Další fotografie

Ornella Štiková (21) razantně převzala funkci živitelky rodiny, respektive ukázala svému "manažerovi" a exboháči Pepovi Koktovi (zruinovaly ho akciové trhy a predátorka, pardon Partyšová), že není jen blbka do počtu, ale na konci své smutné kariéry vysmívané trubky ještě má bulváru co prodat.

Konkurenční server Free1.cz dnes vygradoval čtrnáctidenní dávkování fotografií, které se Štikovou pořídil a které jsou zcela v souladu s media marketingem vydávány coby "únik z Koktova mobilu", zatímco ve skutečnosti je pořídili profesionálové a Štiková za ně dostala zaplaceno. Aby ne, na dnešní sérii ukázala genitálie, které (starý trik pro zvýšení čtenosti a celkového zájmu o fotku) měla cíleně neoholené, což nám můžete, ale nemusíte věřit, ovšem je to tak.

Podle informací eXtra.cz obdržela duševně chudá, ale hodná dívka s velkými prsy a absencí dávicího reflexu za snímek sto tisíc korun, jeden ze zdrojů hovoří o pár desítkách tisíc navíc. Informaci logicky vydavatel ani pasák, sorry manažer Štikové Josef Kokta, nemůžou potvrdit, protože honorář tutově nehodlá zdanit, proto musí veřejně tvrdit, že mu snímky kdosi ukradl.

Jedná se zřejmě o poslední záchvěv Ornelly, cca v únoru 2015 by měla mediálně zemřít. Nabízí se ještě varianta otištění snímku jejího nebo Koktova análního otvoru, ale k tomu nedojde, protože i mezi čtenáři bulváru jsou kupodivu ještě trošku estéti a nikdo by na to neklikal.

Těšíme se, koho konkurence svlékne příště! Radost z této taktiky jako obchodníci nemáme, ale jako chlapy nás to baví. A pozor. Pokud se serveru podaří penězi donutit k lesbickým fotkám Gabrielu Partyšovou (36) s Ornellou, tak napíšeme, že jsou nejlepší bulvární web na světě!

Související články

Další články