Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

CHLUBÍ SE NA INTERNETU SVOJÍ OPILECKOU KARIÉROU: Spratek českého fotbalu David Limberský se nepoučil a opět si koleduje!

Má všechno na háku.
Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Buď ho budete milovat, nebo nenávidět. Limba je takový bad boy českého fotbalu. Život si užívá naplno a je mu naprosto jedno, co si o něm ostatní myslí. Momentálně má konečně fotbalovou dovolenou a rozhodl se, že se během ní naloží do lihu!

David Limberský (33) patří stále k nejlepším obráncům české fotbalové ligy. Bohužel na jeho kariéru se nepohlíží pouze kladně. Je to totiž notorický průšvihář. Nejvíce se proslavil svojí pražskou opileckou jízdou, která ho nakonec stála řidičské oprávnění a také pokutu.

Kromě záliby v alkoholu se také rád chlubí. Snaží se všechny neustále přesvědčovat o tom, jaký luxus si může dovolit – už ukázal, že má hodinky a mobil v hodnotě českého průměrného ročního výdělku.

Nyní má fotbalové prázdniny a neužívá si je jinak než alkoholem. Na Instagramu se pochlubil snímkem s drinkem v ruce a bylo evidentní, že ji má jako z praku. Je vidět, že má svůj život, který má rád, a na názorech ostatních mu skutečně nesejde…

Související články

Další články