Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Chlípný učitel! Oženil se se svojí mladičkou žačkou: Důvod je opravdu nechutný!

Učitel Matthew se svou žačkou, nyní manželkou, která proti němu nemůže
svědčit.
Učitel Matthew Shane Wester (38) patří k těm mužům, kteří neudrží svůj poklopec zavřený, když dojde na mladé dívky. Více než na vzdělání se u své žačky Amy Nicole Cox soustředil na sexuální výchovu, kterou jí ukazoval velmi názorně. Byl obviněn, jenomže to vypadá, že se trestu vyhne.

Případ se stal v americkém státě Alabama, kde se s takovým, jako je Matthew, moc nemažou. Jako učitel nemohl mít v žádném případě sexuální styk se svojí žačkou. A když je navíc jeho studentce méně než 20 let, tak už je to opravdu průšvih. Byl obviněn, a pokud by případ šel k soudu, hrozilo by mu až 20 let za mřížemi. On se ale všem problémům vyhne.

Rozvedl se s manželkou a necelé tři měsíce od rozvodu si vzal Amy za manželku. Což znamená, že podle místních zákonů proti němu nemusí jít k soudu svědčit. A jak bude vypadat soud bez hlavní oběti? Asi nijak. A to zkušený Matthew moc dobře věděl.

Právníci doufají, že v tomto případě najdou precedens. Pokud se podle amerického práva najde obdobný případ, může Amy svědčit. Nyní je potřeba najít ženu, která v minulosti byla obětí a manželkou zároveň, a chlípný učitel se soudu nevyhne!

Související články

Další články