Chlípný kačer Bob opakovaně útočil na pošťáka. Majitelé mu poslali vtipný omluvný dopis
Kačer Bob poprvé napadl pošťáka Steva Hindse (58) minulou sobotu, když jeho majitelům nesl dopis. Kačer začal na muže syčet, jakmile prošel brankou. Při odchodu ho prohnal po cestičce a chňapal po něm zobákem.
„Musel jsem ho odehnat dopisy, co jsem měl v ruce,“ vypráví pošťák. „V pondělí jsem jim nesl balíček, ale nechal jsem ho raději u sousedů,“ pokračuje Steve. V úterý však našel na plotě omluvný vzkaz
„Našemu pošťákovi,“ píše se v něm, „Moc nás mrzí, že na Vás Bob útočí. Na nás taky. Býval hodný a rád se mazlil, ale teď je z něj zlý, sexem posedlý kačer. Zavřeli jsme ho za plot, tak snad neuteče.“
Hinds tedy prošel brankou, protože kachny byly za plotem, a doručil dopis Chlípný kačer Bob ale prolezl dírou v plotě a na pošťáka zaútočil znovu. „Doufám, že po dnešku ten plot opraví a kačer už neuteče, jinak jim nebudu nosit poštu,“ hrozil Steve. Vzkaz jej ale potěšil. „Bylo to milé,“ uzavřel.
Náročný boj Xindla X s kily: Zachránily ho až injekce
Související články

Strach o Jaromíra Soukupa. Tříletá posedlost Agátou mu může zničit život, varuje psycholog

Válka mezi Soukupem a Hanychovou nekončí. Kopnutí do Agáty mu lidé tvrdě spočítali

Děsivé záběry z Belfastu připomínají válečnou zónu. Ve městě vypukly násilné protesty

Ornella rozjela drsný útok na bývalou parťačku Agátu. Fanoušci zuří a dávají od ní ruce pryč




























































