Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Chlípná učitelka měla sex s žákem a skončila v base. Já jsem ta oběť, tvrdí

Učitelka se neovládla a začala si se svým studentem.
Zdroj: facebook.com
Učitelka Mary Beth Haglin z Iowy nepotlačila svoje choutky a vybrala si oběť z řad svých studentů. Měla sex se svým žákem a skončila za to ve vězení. Teď se brání, že za nic nemůže a že tou obětí je tady ona.

Mary Beth Haglin (24) z americké Iowy měla sex se sedmnáctiletým studentem. A nešlo jen o nějaký úlet. Stýkali se skoro denně a užívali si sexuální hrátky. Její poměr trval 6 měsíců a učitelka mu posílala svoje sexy fotografie. Na případ upozornil Daily Mail.

Na vše se přišlo tak, že je načapal studentův spolužák, a učitelka okamžitě dostala ze školy padáka. A aby se uživila, zamířila rovnou do klubu pracovat jako striptérka. Jenže učitelka se brání. Prý ji svedl sám student a ona za nic nemůže. Dokonce se rozhodla veřejně vystoupit i v místní televizi, aby všem řekla, že obětí je tady vlastně ona.

Celý románek začal tak, že jí student posílal zamilované dopisy. „Projevil v nich velkou inteligenci a psal tak vznešená slova, že jsem se jeho pózou nechala úplně ošálit,“ tvrdila Haglin v televizi. V té době prý učitelce neklapal vztah s přítelem, a tak byla zranitelná.

„Zasáhl mě v mou nejslabší chvíli a zneužil toho. Nejprve jsem ho úplně ignorovala, věděla jsem, že je to nelegální, a nic jsem nedovolila,“ řekla učitelka, která nakonec na jeho dopisy reagovala a začala se s ním intenzivně stýkat. „Měli jsme sex skoro každý den. V jeho autě, v mém autě, v domě jeho matky, v domě jeho otce,“ přiznala kantorka v televizi, která už svého mladého milence prý nechce nikdy v životě vidět.

Nyní ji soud poslal do vězení a obvinil ji ze sexuálního zneužívání. Některé učitelky si mnohdy odpykávají i 30 let za mřížemi, ona ale může být ještě ráda, že dostala jen 1 rok. V závěru si ale může odsedět jen 90 dní a pak jí může být trest odpuštěn. Deset let bude navíc vedená na seznamu sexuálních deviantů.

Související články

Další články