Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Chlípná učitelka algebry (23) si to rozdala se svým studentem (16) na lavičce v parku. Dokonce kvůli němu zrušila i svatbu!

Učitelka bude za sex se svým studentem pykat!
Zdroj: Policie/Google Maps
Mladé učitelce algebry Alaině Danielle Ferguson (23) se zachtělo kolouška z řad svých studentů. Vyhlédla si 16letého studenta, kterého později svedla. Pak si to rozdali na lavičce v parku a ona kvůli tomu zrušila i svatbu se snoubencem.

Učitelka Alaina Danielle Ferguson z Texasu se neudržela a zamilovala se do svého teprve 16letého studenta. Když jí na písemku napsal svoji přezdívku na Snapchat, vzala to jako znamení a kontaktovala ho. Nejdříve si jen posílali různá selfie, pak došlo na nahé fotky a později se sešli. Nakonec si to spolu rozdali na lavičce v parku. Informovala o tom stanice Fox 4.

Učitelce a mladíkovi se to tak líbilo, že se začali setkávat častěji a jejich románek pokračoval. Učitelka si ho dokonce zvala i domů, když nebyl její snoubenec doma. Vše začalo v září a trvalo až do listopadu. Učitelka byla jako zamilovaná puberťačka a pro svého mladého milence udělala vše, co mu na očích viděla. Posílala mu svoje nahé fotografie a také mu sháněla alkohol. Došlo to až tak daleko, že kvůli němu zrušila svatbu se svým snoubencem a opustila ho.

Jenže tahle pohádka neměla šťastný konec. Učitelka sice v říjnu dala sama výpověď, se studentem se ale scházela dál. Bylo toho asi na něj moc a chtěl se o zkušenosti podělit s kamarády. A jeden z nich to samozřejmě napráskal. Učitelka byla zatčena a skončila ve vězení. Soud určil kauci 2,5 milionu korun. Nyní čeká chlípná kantorka na soud doma, nosí elektronický náramek, který monitoruje její pohyb, musela deaktivovat všechny své sociální sítě a nesmí používat internet.

Související články

Další články