Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Chlípná ředitelka (55) vlítla na školáka (13) a připravila ho ve stanu o panictví! Kolik takových vlastně bylo?

Zdroj: twitter.com
Mladý muž z Velké Británie u soudu tvrdí, že ho o panictví připravila vlastní ředitelka, která ho vzala na výlet! Divoký sex má nyní dohru u soudu!

Měla to být klidná noc na školním výletě, ale Anne Lakey si vyžádala, aby do jejího stanu přišel třináctiletý chlapec. Toho následně sexuálně zneužila, i když o několik metrů dále stál stan jejího manžela Eamonna Tolanda, který klidně spal.

"Na jednu stranu jsem měl radost, že jsem přišel o panictví před šestnáctým rokem, což pro mě bylo v té době vážně důležité, ale na druhou stranu to bylo celé rychle hotové. Mělo to být zajímavější. Měl jsem hrozně smíšené emoce," popsal tehdy třináctiletý chlapec, jehož jméno nebylo zveřejněno

Velice pravděpodobně se nejedná o ojedinělý případ, protože na sex s třináctiletým se přišlo až poté, co byly uveřejněny informace o sexu Anne se žákem o rok starším.

Chlípná ředitelka se navíc snažila za svým řáděním během 80. let minulého století zahladit stopy a volala anonymnímu mladíkovi, aby policii řekl, že při sexu už mu bylo 18

"Nemluvila se mnou 20 let, a přesto si myslela, že mi zavolá a já budu lhát policii. Pokud vám tohle nenapoví, jak velkou moc nad námi tehdy měla, tak už vám asi nepomůže nic," popsal praktiky Anne Lakey soudu anonym.

Nikdo tak nevěří, že by tyto dva případy byly ojedinělé, a hledají se další oběti

Související články

Další články