Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Chlípná lékárnice Jana Doleželová má nového chlapa. Je to pracháč z fotbalového prostředí

Jana dlouho sama nezůstala.
Už to vypadalo, že snad nejznámější lékárnice, která má ráda luxus, zůstane na ocet. Ale báli jsme se zbytečně. Janička Doleželová (34) se o sebe umí postarat, a to nejen, co se citů týče. To je zvláštní, ale opět si nabrnkla pracháče.

Po krachu vztahu s bigamistou Karlem Janečkem (42) před více jak rokem na všechny společenské akce raději chodila sama. Stále hledala svého prince na bílém koni, teda spíš možná ve ferrari, ale už není sama. Našla si dokonce chlapa, kterého zná ještě z rodné Moravy.

„Přátelství se brzy rozvinulo v lásku, žijeme spolu,“ svěřila se Jana Super.cz s tím, že jde o generálního ředitele fotbalové Slavie Davida Trundu, kterého zná odmala, ale až nedávno mezi nimi přeskočila jiskra.

Přitom oba procestovali kus světa, aby na sebe narazili v rodném městečku a přeskočila pověstná jiskra. Ale není žádným tajemstvím, že David rozhodně není žádný chudák.

„Někdy člověk musí procestovat půl světa a nakonec najde lásku u muže, který vyrostl v sousedství,“ směje se Jana celé situaci a hlavně tomu, že se jí podařilo celý vztah několik měsíců ututlat.

„Na akce jsme nechodili společně. Oba jsme si přáli náš vztah co nejdéle ušetřit pozornosti médií,“ dodala Doleželová, která si soukromí s boháčem raději užívá na Moravě než ve víru velkoměsta.

Mohlo by vás zajímat

Další články