Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Chlastám, fetuju a spím s DiCapriem! Česká modelka neustála rozchod a je zralá na blázinec!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
hráblo jí?
Její život připomíná horskou dráhu a vypadá to, že tentokrát je zase v pořádném sešupu. Modelka Miriam Bittóvá (28) má za sebou zmizení v USA, kde ji prý znásilnili, drsný rozchod s hercem Miroslavem Hrabětem, incident, při kterém opilá metala hranolky na hosty lokálu, a taky intenzivní léčbu v blázinci. Dokázala se sice vyhrabat z nejhoršího, bohužel je ale momentálně zpátky na dně. A dělá hodně pomatené věci!

„Jsem po rozchodu se Sweetem, tak pochopte, že chlastám a fetuju v léčbě. Dík a neotravujte. Můj Facebook má manager Karel Z. (dědeček – pozn. red.). Když tak to dědo smaž, kdybych byla v novinách. Kámošky nemám a mám skvělej sex s Leonardem DiCapriem, “ napsala si Miriam na svou sociální síť, vzkaz tam visí v době psaní článku již 21 hodin.

Miriam Bittóvá (28), která se nám ještě na začátku roku chlubila, jak si dává život do pořádku prací, když dělá v konzumu svého prarodiče, a chlubila se láskou k namakanému sportovci Tomášovi S., evidentně rozchod neustála.

Redakci eXtra.cz se podařilo spojit s bývalým milým dívky, která se moc snaží stát slavnou. „Rozešel jsem se s ní, ale už je to delší dobu. S její rodinou jsem v kontaktu a myslím, že radost z toho, co se děje, asi moc nemají. K jejímu chlastu a zdravotnímu stavu bych se asi nijak nevyjadřoval, její příspěvky a komentáře na Facebooku mluví za vše,“ napsal nám Tomáš.

Bittóvé v psychiatrické léčebně diagnostikovali schizoafektivní poruchu. Ta se projevuje především střídáním depresivní nálady, ve které může pacient slyšet hlasy, jež ho nabádají k nekalým činům. Většinou se k poruše přidává i porucha myšlení, což se může projevit vymýšlením si nových nelogických slov, prováděním zvláštních pohybů a podobně.

Pevně věříme, že se modelka s cizokrajným vzhledem dá zase dohromady, protože nejen sebe, ale i svou rodinu už za poslední roky stihla natrápit dostatečně.

Související články

Další články