Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Chlapi sobě: Letní vychytávky, které jim zpříjemní den

Pozor na tři typy mužů.
Zdroj: pixabay
Chlapské vychytávky
I muži mají své dny a ženy si dost často myslí, že jsou pak nesnesitelní, rýpaví a je lepší nechat je v klidu. Pokud si chcete zajistit pěkný a příjemný den se svým partnerem, dejte mu stylový dáreček. Přinášíme vám vychytávky, které z vašeho drahého zase udělají muže snů. Možná nebudete věřit, ale stačí málo!

Co dělá většinu mužů spokojenými? Vychlazené pivo, něco dobrého k jídlu, když působí sebejistě a líbí se ženám. To vše mohou díky našim tipům pro muže mít a prožít tak zbytek léta v klidu, pohodě a s úsměvem na tváři.

Vychlazené pivo v originálních plechovkách

Co Čech, to pivař. Takže čím můžete udělat svému partnerovi radost? Skvělým originálním vychlazeným pivem Svijany ve speciální dvoulitrové láhvi. Jeden z nejstarších českých pivovarů řekl totiž jasné ne pivu v PET láhvích, které považuje za nedůstojný obal pro kvalitní české pivo. Místo nich Svijany pro zájemce o větší uzavíratelné balení nabízejí jako jediný český pivovar ušlechtilou variantu v podobě dvoulitrových nerezových Plechovek (nejen) pro chlapy. V e-shopu pivovaru si v tomto praktickém a pro Svijany typickém obalu mohou vybírat z řady různých svijanských piv. Plechovky mohou posloužit i jako zajímavý dárek; k speciálním dárkovým plechovkám pivovar rovnou přikládá černou lihovou fixu, s níž lze napsat krátký vzkaz přímo na vyhrazené místo na plechovce. Na zakázku vytváří pivovar pro zákazníky také série plechovek s jejich vlastním motivem. Řada z nich byla oceněna za zdařilý design.

Spokojené břicho bez pocitu přejedení

Nechce se vám vařit, ale víte, že by byl oheň na střeše? Je váš partner často na cestách a vy mu každý den nestíháte připravit oběd do krabičky? Pak sáhněte po nabídce Fresh Bistra z Albertu. Máte tak jistotu, že dostane všechny suroviny čerstvé, kvalitní a profesionálně připravené. Jídla z Fresh Bistra skvěle chutnají, zasytí, jsou zdravá a nemáte po nich pocit přejedení. Navíc si můžete vybrat ze široké nabídky, která zahrnuje i vegetariánská jídla.

Získejte zpátky jeho mužnost a výkonnost

Pokud vám přijde, že to jde s vaším mužem z kopce, pak sáhněte po osvědčeném doplňku stravy. ProMan Plus je vysoce kvalitní, přírodní produkt z Norska. Dvanáct pečlivě vybraných ingrediencí pracuje v perfektní součinnosti pro dosažení maximálního efektu. Zvyšují celkovou výkonnost, smyslnost a dodávají energii. Všechny ingredience jsou pečlivě vybírány a komponovány na základě znalostí expertů a zdokumentovaných výzkumů.

Potlačte deprese a zlepšete mu náladu

Dnes už je naprosto běžné, že muži nosí šperky a nutno podotknout, že takový stylový decentní náramek mužům sluší. Navíc, když je sestaven z minerálů, které mají specifický účinek, není co řešit. Třeba takový náramek z tygřího oka pomáhá svému nositeli řešit problémy, potlačuje deprese a zlepšuje náladu. Tygří kámen je totiž ochranný minerál, jenž se tradičně nosil jako talisman proti nepřátelským myšlenkám a kletbám už v dávné historii. Přináší totiž svému majiteli integritu osobnosti a napomáhá mu při dosahování cílů.

Související články

Další články