Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Chlapi jsou nadržení a vlezou na všechno! Proč ale zahýbají ženy? Tady je 5 důvodů ženské nevěry

Jeden spí, druhému tedy alespoň napíšu!
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
Nevěra vládne světu. Každý to někdy zažil. A kdo tvrdí, že ne, tak si to jen nechce přiznat. Muži jsou samci a touží své semeno rozstřikovat na všechny strany. Proč jsou ale nevěrné ženy? Proč do toho něžnější polovina lidstva také občas spadne?

Pravdou je, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše, a tak je jejich vnímání naprosto odlišné. Nejenže necítí a nevnímají stejně, i v přístupu k nevěře se jejich důvody o dost liší. Na rozdíl od mužů, kteří berou nevěru spíš jako fyzické uspokojení a zábavu, používají ženy vztah ve třech jako nástroj k pomstě nebo jinou zákeřnost. My jsme vám ženské důvody sesumírovali do 5 hlavních a tady je máte všechny!

1. Chybějící podpora

Ženy jednoduše potřebují od partnera cítit bezpečí a podporu, pokud tyto základní věci necítí, začnou se nudit a hledat je jinde. Milenec se tak rád stane jejich vrbou, podporovatelem, kamarádem i milovníkem.

2. Žádná láska ani jiskření

To, že si muži vystačí jen tak s ženou po svém boku a vlastně jim nevadí, že jde o mrtvý vztah neznamená, že to tak mají i ženy. Ty potřebují neustále cítit motýlky v břiše a dávku vzrušení. Pro ženu není nic horšího než nefungující vztah.

3. Nástroj pomsty

Oko za oko, zub za zub, tak tohoto hesla se většina žen drží. Pokud jste tedy své milé ublížili nebo ji dokonce podvedli, čekejte, že zaútočí naprosto stejně proti vám. Muži ovšem ženskou nevěru dost špatně zvládají.

4. Osamělost

Necháváte svou ženu často doma samotnou a nejevíte žádné známky zájmu o společný čas? Pak je na čase s tím něco udělat. Není totiž nic horšího než nudící se ženy. Buďte si jisti, že si zábavu opravdu rychle najde.

5. Nízké sebevědomí

Pokud má žena problém se sebevědomím, bude si ho chtít rozhodně na něčem nebo někom zvýšit. Vy byste měl jako správný partner ženu podpořit a k sebevědomí jí dopomoct, v opačném případě jí pomůže někdo jiný.

Mohlo by vás zajímat

Další články