Občas si svou holku nechcete vzít tak hrozně moc, že prostě zfalšujete svou vlastní smrt, jenom abyste si ji brát nemuseli. Vyprávět by o tom mohl třiadvacetiletý Američan Tucker Blandford, který se seznámil s krásnou Britkou Alex Lanchester. Ta se vypravila do Ameriky studovat.

Tucker byl na Alex velmi milý, neustále ji zval na večeře a ona se do něj bezmezně zamilovala. Pak se ovšem pomalu připravovala na to, že se musí vrátit zpátky do Velké Británie, když ji Tucker požádal po roce a půl známosti o ruku.

Alex byla štěstím bez sebe, z Británie do Ameriky si denně volali a připravovala se na svatbu. Měla nakoupené šaty, zařízeného fotografa i oslavu. Dokonce ze svých peněz zaplatila letenku do Británie pro Tuckerovy rodiče. A pak přišel osudný telefonát údajného Tuckerova otce, že jeho syn skočil pod auto, protože trpěl depresemi, a zemřel.

Ve skutečnosti to byl sám Tucker, který pouze změnil hlas a Alex se to po několika hodinách breku dozvěděla v momentě, kdy zavolala Tuckerovým rodičům s kondolencemi. Pak o tom všem natočila videoblog, kde říká, jak jí je teď mnohem lépe. A Tucker? Prý se bál rozchodu a také svatby, protože všechno bylo hrozně rychlé.

Někteří kluci jsou prostě idioti…