Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Chlapečka Ewy čeká báječná budoucnost: Tohle jejímu synovi přisoudily sudičky

Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 39 fotografií
porod zpěvačky
Nejočekávanější porod letošního roku je tady! Zpěvačka Ewa Farna (25) porodila svému manželovi Martinovi Chobotovi (30) zdravého chlapečka. Narodil se ve znamení Blíženců, což je podle hvězd pro rodiče v podstatě dobrá zpráva, jen se musí obrnit trpělivostí.

Pokud se bude malý Artuš vyvíjet jako typický Blíženec, má před sebou Ewa Farna mnoho radostných, ale zároveň perných let. Děti narozené ve znamení Blíženců totiž bývají chytré, zvídavé a velmi neposedné. Obvykle se naučí rychle batolit i chodit, rády se hýbou. Obecně bývají ve všem rychlé a je to ten typ, kterému neustále visí na jazyku otázka: „A proč?“. V batolecím věku s ní pak atakují rodiče kulometnou rychlostí. Malý Blíženec ale také velmi rychle chápe, běžně umí psát a číst už ve školce.

Malý Artuš bude patrně rád sportovat, nebude mu chybět výřečnost, bude ale asi dost nestálý a u ničeho nevydrží moc dlouho. Těmto dětem se jejich rozličné zábavy rychle omrzí. Mezi ostatními bývají dost oblíbené, neustále mají zájem o všechno nové, dokonce se rády učí. Škola je pro ně vlastně hrou.

Tenhle věčný neposeda má neustálou potřebu komunikovat, jakmile se naučí mluvit, už prakticky nezavře pusu. Do toho má schopnost dělat spoustu věcí najednou, což dospělí někdy špatně klasifikují jako roztržitost. Ale tyto děti opravdu zvládají zároveň koukat na pohádku, malovat si a do toho si povídat. Jisté je, že s malým Artušem se jeho slavná maminka nudit nebude.,

Související články

Další články