Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Chlapečka (†5 týdnů) zabili ROZZUŘENÍ PSI: Bezbrannému miminku prokousli hlavu!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 5 fotografií
Strašlivá smrt
Mít doma stafordširské bulteriéry a k nim miminko byl osudový přešlap rodičů, který si budou nadosmrti vyčítat. Na maličkého Reubena McNultyho (†5 týdnů) totiž psi zaútočili a prokousli mu hlavu. S fatálními zraněními byl chlapeček převezen do nemocnice, kde jim naneštěstí podlehl.

Dan McNulty (31) a Amy Litchfield (28) z Anglie si budou nadosmrti vyčítat, že nedávali na své dva psy větší pozor. Jen pár dní nato, co si přivezli synka Reubena z nemocnice, se na něj totiž strafordširští bulteriéři Fizz a Dotty vrhli a skončilo to tragicky.

Nešťastná událost se stala už loni v listopadu. V brzkých ranních hodinách zavolali vyděšení rodiče záchranku. Jak informovala britská média, psi chlapečkovi prokousli hlavu a od smrti ho dělily minuty. Ani lékařům se však nepodařilo jeho život zachránit.

„Všechna tato zranění způsobil útok psů,“ musel bohužel konstatovat koroner David Heming poté, co malý Reuben zemřel. Oba dva bulteriéři byli následně utraceni.

Související články

Další články