Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Chlapečka (†10) roztrhal krokodýl: Hlavu a nohu našel o dva dny později rybář

napadení krokodýlem
Na jihu Filipín došlo k ohromné tragédii, při které přišel o život desetiletý chlapeček. Dítě před zraky starších sourozenců napadl krokodýl mořský. Chlapci pluli na lodi, když najednou toho nejmladšího, který seděl vzadu, strhl do vody ohromný predátor. Ostatky dítěte našel rybář o dva dny později.

Poblíž města Balabac na jihu Filipín byl zabit desetiletý hoch. On a jeho dva starší sourozenci se plavili na malé dřevěné loďce. Byli zrovna na cestě domů a najednou se stalo něco opravdu strašlivého.

Jejich loď napadl krokodýl mořský. Nejmladší ze sourozenců seděl vzadu na lodi a právě po něm se vrhl ohromný predátor. Krokodýl ho strhl do vody a tam ho roztrhal na kusy. Starším sourozencům se podařilo uprchnout, zatímco ten nejmladší se ztratil pod hladinou.

Otec a další dobrovolníci se chlapce pokoušeli najít a bohužel celonoční pátrání bylo bezúspěšné. Zbytky tělíčka dítěte našel až rybář o dva dny později. Hlava a jedna noha byly objeveny rybářem zhruba 90 kilometrů od místa, kde k útoku došlo. Jedná se již o pátý zaznamenaný útok krokodýlem na člověka za poslední rok.

Mohlo by vás zajímat

Další články