Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Chlapečka (†1) v Přerově zakousl pes: Všichni jsme byli u toho, pláče matka

Zdroj: Profimedia
Tragická událost se odehrála v pátek odpoledne v přerovském paneláku. Maminka dítěte popsala, jak k neštěstí došlo. Stačila vteřina.

Strašnému neštěstí se prý nedalo zabránit a viníkem není nikdo. "Byli jsme u toho všichni. Nedalo se ale už nic dělat!" řekla Blesku pětadvacetiletá maminka, jejíhož syna pes napadl. Ta byla i s dítětem a svou mladší sestrou u matky. Právě sestřin pes dítě zakousl. Jak přesně k tomu došlo, není jasné, šlo ale prý o vteřinu.

„My jsme se nějak otočili, šli jsme do obýváku. Pes se ohnal, ale to byla taková vteřina, že my jsme nikdo nic nepostřehli,“ sdělila zdrcená žena deníku. "Dítě bylo kousnutý za ouškem. Kluk krvácel, ale nebylo to, že by mu to stříkalo z krku. Upadl do šoku a následkem toho šoku... I lékaři říkali, že se tam nedalo nic dělat. Ano, umřelo mi dítě. To, co se stalo, je tragédie. Viníkem není nikdo."

Žena se zastává i své sestry, její pes prý nikdy nebyl agresivní, chlapečka dobře znal, k dětem se choval hezky, nikdy na ně neútočil. Proč se po chlapci ohnal a smrtelně ho ranil se už se asi nikdo nikdy nedozví.

Související články

Další články