Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Chlapeček z Přerova (†4) byl údajně bez dozoru: Matka byla v práci, babička na kávě u sousedky!

tragédie
Obrovská tragédie se stala v pondělí v dopoledních hodinách v Přerově. Teprve ani čtyřletý chlapeček vypadl z okna čtvrtého patra panelového domu. Přivolaní záchranáři konstatovali už jen smrt. Veřejnost se jala tragický případ komentovat a někteří dokonce tvrdí, že zatímco chlapcova matka byla v práci, babička, která ho hlídala, si odskočila na kávu k sousedce!

Malý Diego (†4), kterému se stalo osudným větrání a údajně i nepozornost babičky, která ho hlídala, mohl podle svědků a komentujících na sociálních sítích žít. „Hlídala ho prý babička, odskočila si k sousedce a pak se to stalo. Je to strašné,“ sdělila jedna z přítomných žen reportérům TV Prima.

Matka chlapečka byla údajně v době tragédie v práci a svého synka nechala na starost jeho babičce. Ta se podle dosavadních informací svědků malému chlapečkovi nevěnovala, dokonce se rozhodla vyvětrat a chlapce nechala u otevřeného okna, zatímco si odskočila popovídat se sousedkou. Zda jsou tyto informace pravdivé zatím není jasné.

Policie tyto spekulace nepotvrdila, v současné době pátrá po příčině pádu z okna a také, zda chlapec nedopatřením vypadl z okna sám nebo ho někdo strčil. K tragédii se vyjádřil dědeček zesnulého chlapečka. „Volali mi, že mám přijít, tak jsem šel z práce hned domů. Je to strašné neštěstí. Stačí na pár vteřin otevřít okno, chvilka nepozornosti a stane se něco takového,“ řekl Přerovskému Deníku Jan Kroka.

Mohlo by vás zajímat

Další články