Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Chlapeček s polovinou lebky oslavil už druhé narozeniny. Rodiče ale čekají jeho smrt každý den

Malý Jaxon oslavil 2 roky.
+ Další 4 fotografie
Jaxon Emmet Buell se narodil se vzácným syndromem, kvůli kterému mu chybí část lebky a mozku. Nikdo ani nedoufal, že by mohl přežít, přesto teď oslavil svoje druhé narozeniny. Rodiče mu dokonce založili stránku na Facebooku.

Chlapeček Jaxon se narodil s velmi vzácnou poruchou. Chybí mu část mozku a lebky. V 17. týdnu těhotenství se vyskytly komplikace, a tak lékaři matce doporučili, aby šla na potrat. Ta to ale odmítla.

Lékaři nevěřili, že přežije porod, ale teď oslavil už druhé narozeniny. Chlapeček má na Facebooku už přes 400 tisíc fanoušků, kteří ho podporují. Život s dítětem, které má tak vážné postižení, není jednoduchý. Chlapeček má často záchvaty a zvrací. Rodiče si s ním tak chtějí užít každý den naplno, protože nikdo neví, co se může stát.

„Každý den se probouzím s tím, že dnešní den bude ten poslední, kdy žije, že zítra tu už s námi být nemusí,“ řekla matka. Rodiče jsou připraveni na to, že o syna můžou každý den přijít. I přes to je ale chlapeček usměvavé a šťastné dítě.

Mohlo by vás zajímat

Další články