Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Chlapeček (3) ze Sokolovska žil v pokoji plném výkalů: Zrůdná matka utěsňovala dveře hadrem!

Ilustrační foto.
Zdroj: Profimedia
Policisté řeší velmi nechutný případ zanedbané péče v Rotavě na Sokolovsku. Tříletý chlapeček byl nalezen v zamčeném pokoji plném výkalů.

"Dítě bylo zavřené v jednom z pokojů. Dveře byly utěsněné, aby patrně nebyl ven slyšet pláč. Dítě tam žilo ve vlastních výkalech, v horké místnosti bez dostatku vzduchu. Kolem něj bylo zkažené jídlo, které mu tam jeho matka nosila," uvedl pro Sokolovský deník zdroj, který je dobře obeznámený se šokujícím případem.

Dítě bylo nalezeno ve velmi zanedbaném a špinavém stavu. Na těle mělo modřiny a pohmožděniny. Matka žije v bytě s přítelem a stará se ještě o tři děti.

Na zanedbaného chlapce upozornili sousedé, kteří si všimli, že z bytu se často ozývá pláč. V bytě byl pak nalezen také uvázaný pes. Když šla matka ven, tak dveře utěsnila hadrem, aby nebyl z bytu slyšet pláč. Případ nyní řeší kriminalisté.

"Zahájili jsme trestní řízení pro podezření z přečinů opuštění dítěte nebo svěřené osoby a z týrání svěřené osoby. V případě prokázání viny hrozí ženě i muži až 5 let vězení," uvedla mluvčí sokolovské policie Soňa Hergezelová.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy