Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Chlapeček (3) se toulal po Budějovicích: Sestra (13) zatím hlídala 10 sourozenců!

Ilustrační foto
Českobudějovičtí strážníci byli upozorněni na tříletého chlapce, který se potuloval po městě. Přivolaní strážníci pak našli deset dětí bez dozoru. Měla se o ně starat jejich třináctiletá sestra.

„Oznámení o plačícím chlapci v Sámově ulici jsme přijali ve středu ve dvě hodiny odpoledne. Na místě se strážníci dozvěděli, že se jedná o tříletého chlapce, který jim řekl své jméno, ale bydliště nevěděl,“ uvedl pro novinky.cz mluvčí českobudějovických strážníků David Štýfal.

Strážníky pak vyhledala skupinka dětí. Děti tvrdily, že se jedná o jejich malého sourozence. Strážníci pak dovedli děti domů. Tam je uvítala třináctiletá dívka, která uvedla, že o děti se měla starat, protože rodiče šli něco řešit na úřad.

„Strážníkům se podařilo získat nacionále rodičů a událost bude předána Odboru sociální péče českobudějovického magistrátu k dořešení,“ doplnil David Štýfal.

Mohlo by vás zajímat

Další články