Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Chlapečci z Hanson nám vyrostli! Jak vypadají dnes a co dělají?

+ Další 3 fotografie
Pamatujete si ještě na sourozeneckou kapelu Hanson? Především dámy určitě nezapomněly na tři dlouhovlasé bratry, kterým stačil jeden hit k tomu, aby o nich přes noc věděl celý svět. Kde je jim dnes konec? Čím se živí?

Tři bratři Isaac Hanson, Taylor Hanson a Zac Hanson založili svoji skupinu v roce 1992, ale cesta na vrchol pro ně nebyla tak jednoduchá, jak si představovali.

Jejich kariéra nabrala zcela jiný směr vydáním hitu MMMBop, který okamžitě začal bourat hitparády po celém světě. Každý písničku znal a každý chlapce chtěl slyšet. Stačilo, aby se kluci objevili v televizi, ženy pak okamžitě brečely a snily o tom, že kluci budou jednou jejich.

Po úspěšném hitu přišla v květnu 1997 deska Middle of Nowhere. Album zaznamenalo obrovský úspěch, prodalo se ho přes 10 milionů kusů a získalo tři nominace na cenu Grammy.

Kluci měli problém s následujícím albem. Když vydali v roce 2000 This time around, schytali to od kritiků i od fanoušků. Chyběl jim pořádný hit, a tak se desky k dnešnímu dnu prodalo jen přes milion kusů.

A jak to tak bývá, hysterie kolem chlapců začala utichat. Za pár měsíců si na skupinu vzpomněli jen ti nejvěrnější. K tomu se přidaly problémy s nahrávací společností a bylo jasné, že je po slávě.

Jak tedy vypadají a čemu se věnují bratři teď? Pořád dělají hudbu. Ano, jejich vášeň je neopustila a pořád dělají to, co je baví. Založili si vlastní nahrávací společnost a počítají fanoušky, kteří jim ze zlaté éry zbyli.

Už to ale nejsou ti roztomilí hoši, kvůli kterým byly dívky ochotné skákat z mostů. Pryč jsou dlouhé vlasy a vítr času odvál i jejich rozkošné ksichtíky. Například Isaac je již několik let šťastně ženatý a vychovává dvě děti. Roztomiloučký Taylor je také ženatý. Dokonce má doma 5 dětí. Manželku má také nenápadný Zac.

Je škoda, že kluci žijí z jednoho chytlavého hitu, který se stále hraje. Můžeme je pochválit za to, že se hudbě věnují dodnes, ale už to nemá žádnou kvalitu. Uvidíme, zda nás Hanson ještě někdy něčím dostanou.

Související články

Další články