Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Chlapec neunesl rozchod: Neustále sledoval svou vyvolenou a nakonec patnáct minut bodal do jejího bezvládného těla!

Strašlivá tragédie!
V pondělí začal soud s třiadvacetiletým mladíkem Radúzem Šafránkem, který je obžalovaný z toho, že dne 8. března surově ubodal svoji kamarádku. Za motivem vraždy má stát nešťastná láska. Chlapci hrozí dvacet let, nebo až výjimečný trest.

Třiadvacetiletý mladík Radúz Šafránek je obžalovaný z vraždy studentky Kateřiny, kterou měl údajně zavraždit v březnu v arboretu Mendelovy univerzity v Brně. Soud začal v pondělí ráno, pokračovat bude do středy a mladíkovi hrozí dvacet let vězení, nebo až výjimečný trest.

K tragédii došlo 8. března. Mladíka soud obvinil z toho, že dívku nejdříve pronásledoval a následně ji ubodal. Za vším prý stojí odmítnutí ze strany dívky.

Mladík se ale brání, že v osudnou dobu v arboretu vůbec nebyl a prý si v tentýž den udělal výlet kolem Brna. Kolem mladíka se zmítá spousta otázek. Šafránek se dokonce pokusil o demonstrativní sebevraždu, poté skončil na psychiatrii a následně se snažil oddálit soud, a to z toho důvodu, že nemohl komunikovat se svou obhájkyní.

Rodina zavražděné dívky však tvrdí, že mladík měl s jejich dcerou schůzku. K té mělo údajně dojít a Šafránek byl ozbrojen nožem. Když se prý s dívkou setkal, měl ji následně napadnout a bodat patnáct minut do nohou, rukou, zad a břicha.

I když se dívka snažila útočníkovi bránit, zemřela okamžitě. Útočník po vraždě ukradl dívce kabát a kabelku.

Šafránek se hájí tím, že k žádné schůzce nedošlo, a to z toho důvodu, že bylo špatné počasí. Jenomže obžalovaného muže poznalo hned několik svědků na bezpečnostních kamerách.

Související články

Další články