Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Chlapec, kterého měl Michael Jackson zneužívat: Nikdy si u toho nenasadil ochranu

Zdroj: Profimedia.cz, archiv
+ Dalších 21 fotografií
Drsná zpověď
Byl Michael Jackson (†50) skutečně pedofil, anebo si oběti vymýšlejí? Převládá názor, že je jich až příliš mnoho, než aby to nebyla pravda. Třeba Wade Robson (36), jehož měl král popu zneužívat od 7 do 14 let, dodnes trpí depresemi. Popsal, že si Jackson nedával ani kondom!

I kdyby se v Michaelu Jacksonovi (†50) nakonec pohnulo svědomí, přiznat už se nikdy nemůže. Jenomže obvinění na jeho hlavu padlo už tolik, že jim dnes nevěří jen málokdo.

Bouři letos na jaře vyvolal dokument Leaving Neverland, v němž dva již dospělí muži Wade Robson (36) a James Safechuck (41) do detailu popsali, jak je Jackson znásilňoval. Na povrch teď navíc vyplavalo, že král popu sebe ani své oběti nechránil před nebezpečnými pohlavními chorobami.

Noční pomočování

Robson i Safechuck řekli portálu USA Today, že si zpěvák nikdy nenasazoval kondom. Prý v tom však nebyla nezodpovědnost, nýbrž neschopnost!

"Michael si kondom neuměl nasadit, takže jsem mu to musel dělat já," přiznal už dřív jeho lékař Conrad Murray, který Jacksona zabil předávkováním. Speciální kondomový katétr mu měl nasazovat na noc, protože zpěvák se prý pomočoval.

Pokud všichni tři mluví pravdu, je neuvěřitelné, že si nešel Michael Jackson za svoje činy sednout do vězení.

Související články

Další články