Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Chlapec (9) měl plné zuby šikany: Tyranům nalil do vody lepidlo, 25 jich skončilo v nemocnici!

otrávená voda
Neuvěřitelný případ se odehrál v Turecku ve městě Bursa. Devítiletý chlapec už nemohl dál snášet šikanu od spolužáků a chtěl jim jejich týrání oplatit. V nestřeženém okamžiku jim nalil do vody tekuté lepidlo, čímž je dostal do nemocnice.

Teprve devítiletý chlapec už měl dost šikany ze strany svých spolužáků. Když tyrani odešli na hodinu tělocviku, nepozorovaně se vplížil do třídy, kde jim do láhví s vodou nalil tekuté lepidlo. Vyčerpané děti se vrátily z tělocviku a ihned se napily. Poté začaly pociťovat silnou nevolnost a celkem 25 z nich bylo převezeno do nemocnice.

Nemocnice jen krátce po převozu dětí potvrdila, že se nikomu nic vážného nestalo a ratolesti budou brzy propuštěny domů. Jak škola naloží s chlapcem zatím není jasné, policie však případ vyšetřovat nebude z důvodu nízkého věku pachatele. Aby byl podle tureckého práva trestně odpovědný, muselo by mu být 14 let.

Mohlo by vás zajímat

Další články