Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Chlapec (2) v babyboxu rozhádal Česko: Je to pro něj dobře, nebo bude mít trauma?

Ilustrační snímek.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 16 fotografií
dva tábory
Když byl v babyboxu nalezen dvouletý chlapeček, nikdo nemohl tušit, že diskuze ohledně jeho odložení nabude takových rozměrů. Národ se rozdělil na dvě poloviny a zatímco jedna tvrdí, že odložení chlapce do babyboxu bylo to nejlepší, co mohla matka udělat, druhá si myslí, že si dítě z tak ošklivého zážitku odnese trauma.

Je tomu jen pár dní, co byl v babyboxu na pelhřimovsku nalezen teprve dvouletý chlapeček. Tato událost vyvolala na internetu diskuzi, jaká se na českých serverech jen tak nevidí a národ se rozdělil na dva tábory, které se spolu neustále dohadují.

První tábor tvrdí, že matka udělala dobře, když chlapečka do babyboxu odložila. Podle nich je to o moc lepší, než kdyby chlapce bila, týrala, nebo ho nechala strádat hlady. Teď se ho prý může alespoň ujmout milující rodina, která se o něj s láskou postará. Někteří komentující navíc tvrdí, že pokud se matka dostala do tak špatné finanční situace, že musela chlapce odložit, je na vině stát, který jí nedokázal pomoct.

Druhý tábor má zcela odlišný názor. Podle komentujících je totiž docela možné, že si dvouleté dítě, které je už schopné vnímat to, co se kolem něj děje, odnese z takového zážitku trauma. "Takové dítě už vnímá, že je někde nacpané a maminka už nepřijde," píše naštvaná uživatelka Facebooku. Další se zmiňují o tom, že milující matka by své dítě nikdy neopustila a hledala jakékoliv jiné řešení. Nechtějí ani domýšlet, jak se chlapeček, který se do babyboxu sotva vešel, v tak malém prostoru cítil.

V galerii se můžete podívat, jakou smršť nález dvouletého chlapce v babyboxu na internetu vyvolal. Je to skutečně síla.

VŠE O KAUZE ODLOŽENÉHO CHLAPCE:

DVOULETÝ CHLAPEC V BABYBOXU: PROČ HO RODIČE ZAVRHLI? MĚL JE KOPAT ZE SPANÍ!

DO BABYBOXU MŮŽETE DÁT I PUBERŤÁKA! POKUD SE TAM VEJDE A NEZLOMÍTE MU RUKU

MĚL JE KOPAT ZE SPANÍ: ČECHY ROZBĚSNIL MOŽNÝ DŮVOD, PROČ SE ZBAVILI 2LETÉHO CHLAPEČKA

Související články

Další články

Nejnovější kauzy