Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Chlapec (13) si myslel, že mu píše na Facebooku hezká dívka (19). Poslal jí svoje nahé fotky, ale pak se zjistilo, kdo to skutečně byl!

Chlapec naletěl pedofilovi. (Ilustrační foto)
Internet je pro teenagery hodně nebezpečný. Nikdy nevíte, kdy narazíte na pedofila. 13letý chlapec si myslel, že si píše s 19letou dívkou, která z něj dostala jeho nahé fotky. Jenže o žádnou teenagerku nešlo! Ten, kdo ho na síti zneužíval, byl z jeho rodiny!

Barry (13) z Anglie si vyzkoušel na Facebooku něco, co nikdo nechce zažít! Kontaktovala ho 19letá dívka, která z něj dostala jeho nahé fotky. Když to zjistila chlapcova matka, byla v šoku. Měla podezření, že si jejího syna vyhlédl pedofil. Samozřejmě měla pravdu, ale bylo to ještě horší! Za mladou dívkou se skrýval jeho vlastní otec.

Barry totiž vyrůstal jen se svojí matkou Jeanette a jejím přítelem. Otce neviděl od svých pěti let. Jenže před rokem se v něm něco zlomilo a chlapec chtěl svého otce poznat. Našel si ho na Facebooku a začal si s ním psát. Nakonec se vídali i osobně a všechno vypadalo, že je v pořádku.

Jenže Barry začal mít najednou problémy ve škole. Změnilo se jeho chování a na spolužačku byl sprostý. Učitelka dokonce musela kontaktovat matku, jestli se u nich v rodině něco neděje. Jeanette tomu chtěla přijít na kloub, a tak se podívala Barrymu na Facebook. A byla v šoku! Její malý syn si psal s hezkou 19letou dívkou. A co víc! Dokonce jí posílal svoje nahé fotografie!

„Ta dívka se otevřeně bavila o sexu. Žádala Barryho, aby se dotýkal na intimních místech a posílal jí své nahé fotografie,“ citoval Jeanette deník Daily Mirror. Ona mu na oplátku ale neposlala nic, vždy se na něco vymluvila. Dívka také chlapci psala o jeho otci, jak si s ním užívala přes webkameru, a porovnávala jejich přirození.

Barryho matka byla v šoku! Okamžitě jí vše došlo a zavolala policii. Za mladou hezkou dívkou se totiž skrýval chlapcův otec! Ten se později ke všemu přiznal a skončil na dlouhou dobu ve vězení. Navíc bude mít po propuštění zákaz mluvit s dětmi mladšími 16 let.

Barry má psychické problémy, zhoršil se ve škole a dochází pravidelně k psychologovi. Matka příběh zveřejnila, aby všichni viděli, jak je Facebook nebezpečný, a více si hlídali, s kým si jejich dítě píše.

Mohlo by vás zajímat

Další články